W ostatnim czasie w polskim internecie narodziła się nowa moda, której celem jest dobra zabawa i pomaganie innym. Mowa o #hot16challenge2, wyzwaniu, które zapoczątkował jeden z raperów, Solar.

Cel jest szczytny – chodzi o uzbieranie jak największej kwoty na polską służbę zdrowia, niedofinansowaną przez państwo. Na początku założeniem było zebranie miliona złotych, obecnie na koncie zbiórki znajdują się już ponad 2 miliony złotych, a wciąż nie została ona zamknięta – kwota rośnie z każdą chwilą.

Pierwotnie była to zabawa połączona z pomaganiem dotycząca raperów – nagrywali swoje 16 wersów, po czym wyzywali kolejne osoby. Szybko jednak przeniosła się ona na inne płaszczyzny, a w wyzwaniu biorą już udział nie tylko gwiazdy muzyki, ale także np. prof. Matczak, aktorzy czy głowa państwa, prezydent Andrzej Duda.

Akcję wsparł także Michał Wiśniewski. Artysta, po zarapowaniu swoich szesnaście wersów, nominował do zabawy swoją byłą żonę, Mandarynę. Rzucił wyzwanie także córce, Etienette.

Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet

Córka Michała Wiśniewskiego odpowiedziała na wyzwanie taty

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź córki Michała Wiśniewskiego. Etienette napisała tekst i nagrała swój występ. Całość opublikowała na YouTubie. Internauci byli zachwyceni jej występem.

Pewnie myślisz, że bez myśli, ważne sprawy za zabawy pusta kartka, pusta głowa, że to wszytko to mi lata, że to taty małolata, że nie umiem, nie rozumiem, nie odbieram…Śliwka w kompot, wiśnia z cukrem, daj mi chwilę, zobacz puchnie moja głowa od tych hejtów jadowitych, nie nawinę wam "how dare you" tylko spytam ilu jest tu, ponoć dobrej woli ludzi wielu więcej

- rapuje Etienette Wiśniewska w swoim #hot16challenge2.

Myślicie, że zrobi także muzyczną karierę?

Zobacz także: PATRYK JAKI ZOSTAŁ OJCEM. DZIEŃ, W KTÓRYM SIĘ URODZIŁA, NIE BYŁ PRZYPADKOWY

Może zainteresuje Cię to: MONIKA MILLER JEST "SPECJALISTKĄ W USZCZUPLANIU BUDŻETU" LESZKA MILLERA. SZCZERY WYWIAD Z POLITYKIEM I JEGO WNUCZKĄ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS