Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

View this post on Instagram

🤫

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

Gwiazda urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Ma już 60 lat. Beata Kozidrak pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych.

Wokalistka pozostaje bardzo ceniona przez grono fanów, ale i krytyków muzycznych. Może pochwalić się czterooktawową skalą głosu. Przygodę z muzyką rozpoczęła jeszcze w szkole podstawowej.

Beata Kozidrak odpowiedziała na słynne wyzwanie

Beata Kozidrak została nominowana do wzięcia udziału w wyzwaniu #hot16challenge2 przez Monikę Brodkę oraz Vogule Poland.

Jak jej wyszło?

„Nie widzieliśmy się dwa miesiące! Energia, która się w nas skumulowała, eksplodowała na planie. Efektem jest ten film. Wielkie dzięki dla mojej cudownej ekipy. Uwielbiam Was! To dopiero początek naszej przygody...” – napisała Beata Kozidrak w opisie piosenki.

Tekst został ułożony przez córkę legendy polskiej muzyki. Poruszyła w nim tematy polityczne, nawiązała także do obecnej sytuacji na świecie oraz jednej ze swoich piosenek, „Co mi Panie dasz”.

- Ja — dom z marmuru. Nic mnie nie wzruszy, może utonę w długach po uszy, lecz blond królowej COVID nie ruszy, blond królowej COVID nie ruszy – wybrzmiewa głos gwiazdy.

Fani są zachwyceni interpretacją gwiazdy. Rapująca Beata Kozidrak jak zwykle poradziła sobie świetnie.

Przypomnij sobie o… POLACY GO POKOCHALI. CO STAŁO SIĘ Z MĘŻEM KASI Z FILMU „KOGEL-MOGEL”, DARIUSZEM SIATKOWSKIM

Jak informował portal Życie: ŁUKASZ SZUMOWSKI NIE UTRZYMAŁ NERWÓW NA WODZY. EMOCJONALNA WYPOWIEDŹ MINISTRA ZDROWIA DAJE DO MYŚLENIA

Portal Życie pisał również o… JOANNA KRUPA MA MUZYKALNĄ CÓRECZKĘ. ASHA-LEIGH MA ZADATKI NA TANCERKĘ, NOWE NAGRANIE PODBIŁO INTERNET