Patryk Jaki po raz drugi został ojcem. Tym Polityk Solidarnej Polski, powitał na świecie córeczkę. Jest to drugie dziecko europosła. Sześcioletni Radek doczekał się siostry.

Aleksandra urodziła się ważąc 2760 g i mierząc 52 centymetry- pochwalił się Patryk Jaki w rozmowie z dziennikarzami faktu.

Prezydent Warszawy umieścił posty na swoim profilu na Twitterze. Dodał także zdjęcie malej Aleksandry. Dziecko urodziło się tego samego dnia, co tata – 11 maja. W komentarzach posypały się gratulacje na swego upieczonego taty.

Miło mi poinformować, że Radek ma siostrę. Witamy na świecie Aleksandrę. Wszystko jest dobrze, dziękujemy za modlitwy. – napisał.

Patryk jaki został ojcem.

Patryk Jaki poinformował o tym, że zostanie ojcem dość późno. Jakiś czas temu polityk umieścił w sieci zdjęcie, na którym on i jego syn skręcają łóżeczko.

Żoną polityka jest Anna, para pobrała się w 2013 roku. Para ma już jednego syna, który cierpi na zespól Downa.

- Gdy dowiedziałem się, że mogę mieć dziecko z zespołem Downa byłem przerażony. To było w czasie badań połówkowych, których dokonuje się w czwartym lub piątym miesiącu ciąży - opowiadał o synku w 2016 r. Jaki w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Dodał także, że

Z perspektywy doświadczenia mogę powiedzieć stanowczo: Radek mocniej zintegrował naszą rodzinę.

Przypomnij sobie o… DETEKTYW RUTKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT ODNALEZIENIA KACPERKA. WIEDZIAŁ, ŻE TAK TO SIĘ SKOŃCZY

Jak informował portal Życie: KILKUMIESIĘCZNA DZIEWCZYNKA W OKNIE ŻYCIA. PRZY DZIECKU POZOSTAWIONO LIST

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR NIE ZAWSZE BYŁA DZIENNIKARKĄ. JEJ POPRZEDNIA PRACA WYWARŁA OGROMNY WPŁYW NA JEJ DZISIEJSZE ŻYCIE