Kalina Jędrusik była wielką gwiazdą polskiego kina. Aktorka była uznawana za ikonę kobiecości i porównywana do Marilyn Monroe. Największą popularność przyniosły jej występy u boku Kabaretu Starszych Panów oraz kreacje filmowe m. in. w "Lekarstwie na miłość" oraz "Lalce", "Podwójnym życiu Weroniki", "CK dezerterach", "Dziewczętach z Nowolipek" czy "Jeziorze Bodeńskim".

Aktorka całe życie poświęciła występom w teatrze oraz telewizji. O jej karierze wiadomo wiele, jednak życie prywatne gwiazdy wciąż skrywa wiele tajemnic. Była żoną pisarza Stanisława Dygata, nie mieli dzieci.

Wielu mówi, że to właśnie Stanisław Dygat wykreował Jędrusik na Marilyn Monroe. To przy jego boku stawała się prawdziwą seksbombą. Od 1955 roku o ich związku dyskutowali wszyscy, ponieważ ich małżeństwo było bardzo burzliwe, obfitujące w skandale.

Kalina Jędrusik. Źródło: plus.dziennikzachodni.p
Kalina Jędrusik. Źródło: plus.dziennikzachodni.p
Kalina Jędrusik. Źródło: plus.dziennikzachodni.p

Przerażający fakt z życia Kaliny Jędrusik

Okazuje się, że życie prywatne Kaliny Jędrusik nie było kolorowe. Po związaniu się ze Stanisławem Dygatem, Kalina zaszła w ciążę.

Niestety tuż po porodzie dziecko zmarło, a sama Jędrusik walczyła o życie. Lekarze musieli przeprowadzić skomplikowaną operację, która ocaliła jej życie. Niestety od tamtej pory Kalina stała się bezpłodna.

Cała sytuacja wywarła ogromny wpływ na ikonie kobiecości. Aktorka nie mogła się do końca pogodzić z tym faktem i wiele osób twierdzi, że to było powodem jej wielu romansów. Mało tego, podobno jej mąż je akceptował.

Kalina Jędrusik. Źródło: viva.pl
Kalina Jędrusik. Źródło: viva.pl
Kalina Jędrusik. Źródło: viva.pl

Sam Stanisław Dygat zostawił dla Kaliny Jędrusik żonę i córkę. Jego pierwsza żona, Władysława Nawrocka, była dobrą znajomą Jędrusik. Romans Dygat i Jędrusik oczywiście mocno zraniła Nawrocką, która po tej sytuacji nie chciała utrzymywać z Kaliną przyjacielskich stosunków.

Zobacz także: PATRYK JAKI ZOSTAŁ OJCEM. DZIEŃ, W KTÓRYM SIĘ URODZIŁA, NIE BYŁ PRZYPADKOWY

Może zainteresuje Cię to: MONIKA MILLER JEST "SPECJALISTKĄ W USZCZUPLANIU BUDŻETU" LESZKA MILLERA. SZCZERY WYWIAD Z POLITYKIEM I JEGO WNUCZKĄ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS