Kalina Jędrusik swego czasu była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, znaną również ze skandali. Miała sporo za uszami, a przez swój romans straciła przyjaciółkę!

Romans Kaliny Jędrusik z mężem przyjaciółki

Kalina Jędrusik z pewnością nie była święta. Możemy znaleźć potwierdzenie tych słów, czytając o szczegółach jej romansu z mężem przyjaciółki.

Całą historię opisała córka zdradzonej kobiety. Okazuje się, że był to naprawdę pełen emocji skandal na ogromną skalę!

Kalina Jędrusik była popularna w Polsce w latach 60. XX w. Wtedy to można było śmiało powiedzieć, że jest jedną z największych gwiazd tych czasów.

Jednak skandale były jej dewizą od zawsze – już na długo przed tym, gdy stała się tak bardzo popularna. Po raz pierwszy fani zobaczyli ją na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku i od razu pokochali.

Podczas pracy w teatrze poznała starszą od siebie aktorkę, Władysławę Nawrocką. Między obiema kobietami szybko wywiązała się nić porozumienia.

Sielanka nie trwała jednak długo – Kalina Jędrusik wdała się w skandal i mocno zraniła swoją przyjaciółkę, która po tej sytuacji nie chciała utrzymywać z nią przyjacielskich stosunków.

Jak się okazało, Stanisław Dygat, mąż Władysławy Nawrockiej, bardzo zainteresował się Kaliną Jędrusik i w 1953 roku wywiązał się między nimi romans.

Kalina Jędrusik miała o 17 lat mniej niż Stanisław Dygat, jednak nie stanowiło to dla nich przeszkody.

- Kiedy mama była na scenie, ona zajmowała się uwodzeniem jego i mnie – wspomina Magda Dygat, córka zdradzonej kobiety oraz jej męża.

Stanisław Dygat wziął rozwód z Władysławą Nawrocką i zaczął wspólne życie z Kaliną Jędrusik. Nie mogli jednak znaleźć nowego mieszkania, więc postanowili zamieszkać… z byłą żoną mężczyzny.

I tak po krótkim czasie w jednym domu mieszkali Stanisław Dygat i jego zdradzona była żona, Władysława Nawrocka, oraz ich córka, Magda Dygat, Kalina Jędrusik – kochanka Dygata, a także była teściowa mężczyzny.

Po jakimś czasie Dygat i Jędrusik wyprowadzili się do Warszawy. Długo nie nacieszyli się swoim związkiem – popularna aktorka zdradziła swojego partnera, a ich relacja nie przetrwała.

Przypomnij sobie o… POPULARNY SERIAL MA JUŻ PRAWIE PÓŁ WIEKU. „DOKTOR EWA” TO PRODUKCJA, KTÓRĄ POKOCHALI POLACY

Jak informował portal Życie: GWIAZDY WSPOMINAJĄ CZŁONKA BUDKI SUFLERA. „NIC NIE MOŻE WIECZNIE TRWAĆ”

Portal Życie pisał również o… HELENA VONDRACKOVA UWIELBIA MŁODYCH MĘŻCZYZN. "SĄ JAK NABOJE Z ENERGIĄ"