Każdy zapewne pamięta edukacyjny program telewizyjny TVP. Program ten wzbudził wśród Polaków ogromne kontrowersje. Emitowane za pośrednictwem Telewizji Polskiej lekcje dla uczniów, którzy pozostają w kwarantannie, zostały negatywnie odebrane przez lwią część społeczeństwa.

Występujące w nim nauczycielki także nie spodobały się telewidzom. Zarzucano im brak profesjonalizmu i wytykano liczne błędy. Kobiety nie czuły się najlepiej przed kamerą.

Szkoła z TVP.  Screen: YouTube
Szkoła z TVP. Screen: YouTube
Szkoła z TVP. Screen: YouTube

Zupełnie inaczej było jednak w przypadku nauczyciela muzyki. Mężczyzna zachwycił swoim podejściem i zbiera od telewidzów same pochwały. Czemu zawdzięcza swój sukces?

Nauczyciel muzyki z telewizyjnego programu edukacyjnego TVP robi furorę

Nauczyciel Marcin Lemiszewski prowadzi lekcje muzyki w programie „Szkoła z TVP”. Choć program nie cieszył się dużym uznaniem, mężczyźnie udało się przekonać do siebie widzów. Są oni zachwyceni jego podejściem do przedmiotu i nauczaniem.

Lemiszewski przyznał w rozmowie z Faktem, że nie wiedział iż program spotkał się z tak ostrą krytyką. Mężczyzna wyznał jednak, że dość trudno jest prowadzić lekcje w telewizji, stąd mógł wynikać stres innych nauczycieli.

W studiu nie mamy uczniów, którzy by zareagowali, zadali pytanie, nawiązałaby się między nami interakcja. Dzieci są po drugiej stronie ekranu.

- powiedział nauczyciel.

Nauczyciel muzyki jednak szybko się odnalazł przed kamerą i świetnie daje sobie radę. Czemu zawdzięcza swój sukces?

Jestem po prostu sobą i przed kamerą robię to samo, co podczas normalnych lekcji z uczniami. Całe moje życie poświęciłem dzieciom i edukacji muzycznej (…) Wiem, jak wielką rolę w kształceniu dzieci odgrywa muzyka. Moim zadaniem jest, aby pokazać dzieciom, że muzyka jest czymś pięknym, co rozwija kreatywność, koordynację, słuch muzyczny

- wyznał Marcin Lemiszewski dla Faktu.

Szkoła z TVP.  Screen: YouTube
Szkoła z TVP. Screen: YouTube
Szkoła z TVP. Screen: YouTube

Może zainteresuje Cię to: WOW, CO ZA GUST. KUCHNIA MAŁGOSI SOCHY WYGLĄDA ZACHWYCAJĄCO

Portal "Życie" informował o: CO ZA UBIÓR. ANNA MUCHA ZALICZYŁA MODOWĄ WPADKĘ, CZY POKAZAŁA ZA DUŻO

Portal "Życie" poleca: JOANNA KRUPA MA MUZYKALNĄ CÓRECZKĘ. ASHA-LEIGH MA ZADATKI NA TANCERKĘ, NOWE NAGRANIE PODBIŁO INTERNET