Pogrzeb to smutna uroczystość, podczas której najbliżsi żegnają zmarłych ze swojego otoczenia. Zazwyczaj towarzyszy temu wzniosła, smutna atmosfera oraz wiele łez.

Nikt nie jest przygotowany na konieczność pożegnania swoich bliskich, stąd wiele osób nie potrafi pogodzić się ze stratą, której doświadczają. Potrzebują czasu, by wszystko sobie poukładać, a możliwość wyprawienia ceremonii dla zmarłych często okazuje się pomocna.

Choć jest to – a przynajmniej tak by się wydawało – smutna okazja, podczas której nie ma miejsca na nieprzewidziane zachowania, czasami wydarzy się coś, co zaburzy panującą atmosferę.

Elektryzujące nagranie. Źródło: Youtube
Elektryzujące nagranie. Źródło: Youtube
Elektryzujące nagranie. Źródło: Youtube

Nagrania z nietypowymi sytuacjami z pogrzebów często trafiają do sieci, a następnie oglądane są przez setki tysięcy osób, które analizują przedstawione na filmach wydarzenia.

Tak było także tym razem – wideo bardzo szybko zdobyło sporą popularność.

Zmarły machał gościom na własnym pogrzebie

Żaden z gości nie mógł przewidzieć tego, co zobaczyli podczas uczestniczenia w uroczystościach pogrzebowych jednego ze swoich bliskich. Na smutną okazję wszyscy przybyli w melancholijnych nastrojach, byli bardzo milczący.

Jednak gdy sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, sami nie wiedzieli, jak się zachować – byli przerażeni. Wszystko dlatego, że znajdujące się w trumnie ciało zmarłego… zaczęło do nich machać. Nagrano wideo z tego zdarzenia.

Jedna z osób obecnych na pogrzebie nagrywała, jak zakopywano trumnę ze zmarłym w ziemi. W momencie, gdy została ona postawiona w grobie, zanim zaczęto przysypywać ją piaskiem, zmarły… pomachał ręką.

Było to jednak na tyle mało widoczne, że uczestnicy pogrzebu nie zauważyli gestu. Odkryli to dopiero po obejrzeniu nagrania z kamery.

Internauci zastanawiają się, czy osoba znajdująca się w trumnie nie została pochowana żywcem. Jednak według ustaleń prawdopodobnie był to jeden z pośmiertnych spazmów.

Przypomnij sobie o… HOTEL DLA DZIECI URODZONYCH PRZEZ SUROGATKI PĘKA W SZWACH. NIEMOWLĘTA NIE MOGĄ ZOSTAĆ ODEBRANE, DLACZEGO

Jak informował portal Życie: WNĘTRZA REZYDENCJI KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH. DETEKTYW PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH

Portal Życie pisał również o… CO ZA UBIÓR. ANNA MUCHA ZALICZYŁA MODOWĄ WPADKĘ, CZY POKAZAŁA ZA DUŻO