Weronika Książkiewicz postanowiła o powiedzieć internautom o przykrym zdarzeniu. Jak się okazuje jakiś czas temu aktorka miała wypadek samochodowy. Książkiewicz postanowiła opowiedzieć o tym w relacji na Instagramie.

- Miałam wczoraj wypadek, nie z mojej winy, prawie nic mi się nie stało. Gorzej z samochodem - powiedziała aktorka.

Weronika Książkiewicz nie wyjawiła jednak co dokładnie się stało. Swoją wypowiedź skupiła na zachowaniu polskiej policji, która pojawiła się na miejscu wypadku. Jak się okazuje zachowanie policjantów bardzo ją zdziwiło.

View this post on Instagram

Babciu kochania no niestety nie dojadę dzisiaj ale w Sobotę Party po naszemu ... Najpierw bujana( po poznańsku przejazd samochodem po centrum, okno otwarte , łokieć na zewnątrz , muza na maxa) po miescie a potem wiadomo... Wiec zacznę od podziękowań dziękuję za: Ze byłaś ze mna od pierwszych miesięcy i ze w łóżeczku przekładałaś mnie co 10 min zeby głowa mi sie nie odgniotla, za kawior który wprowadziłaś do mojej diety od 1 miesiąca i za te wszystkie pyszne parówki ktore jadłam jak z kartkami czekałyśmy w mięsnym , za to że kreciłaś mi papiloty żebym ładnie wygladała w przedszkolu ,a jak całą przedszkolną grupa wychodziłyśmy na spacer to akurat przypadkiem tam byłaś zeby mi dać kompot . Dziekuje Ci za beztroskie dzieciństwo 🙏 Życzę Ci zdrowia i żebyś nigdy nie straciła tej energii i tyle sie o mnie nie martwiła ... 1000 lat Janeczka ❤️🎊☀️🦋🍒🍦🥤🍹🥂. Ps: prosze piszcie dla Janeczki życzenia wszytko jej przeczytam

A post shared by Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) on

Weronika Książkiewicz zaskoczona zachowaniem policji

Jak zdradziła Weronika Książkiewicz, kobieta przez którą został spowodowany wypadek, była roztrzęsiona. Na szczęście policjanci opanowali sytuację.

- Bardzo dużo teraz się źle mówi na naszą policję, natomiast ja byłam pod totalnym wrażeniem. Można sobie pomyśleć, że byli mili, bo aktorkę zobaczyli. Nie, nie tylko dla mnie, ale też dla osoby, która spowodowała wypadek, która była bardzo zestresowana, która też miała słabą sytuację, myślę, finansową, tak jak zresztą my wszyscy w dobie tego, co się dzieje, bo większość ludzi potraciła pracę, w tym my, artyści, ale tu nie o nas teraz mowa - mówiła Książkiewicz podczas relacji na InstaStories.

Jaki spokój zachowali, w jak ładny sposób rozmawiali z nami i mam wrażenie, że to jest związane z sytuacją. Oczywiście ta kobieta musiała ponieść konsekwencje, ale wykazali się ogromną empatią w dobie tego, że żyjemy teraz w jakiejś dziwnej rzeczywistości – dodała na zakończenie.

Przypomnij sobie o… KUBA WOJEWÓDZKI CORAZ ODWAŻNIEJ POKAZUJE SWOJĄ NOWĄ WYBRANKĘ. CZY TO ANNA MUCHA, CZY ZNALAZŁ NOWĄ MIŁOŚĆ

Jak informował portal Życie: AGATA DUDA POWINNA ZMIENIĆ FRYZURĘ? FANI TWIERDZĄ, ŻE TAKI WIZERUNEK NIE PRZYSTOI PIERWSZEJ DAMIE, DLACZEGO