Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Jako Pierwsza Dama Agata Duda musi liczyć się z tym, że w sieci pojawia się masa komentarzy na jej temat – nie zawsze pochlebnych, czasami mierzy się także z krytyką. Żona prezydenta Polski co jakiś czas zmienia swój wizerunek, a wtedy internet aż huczy od różnych opinii.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube

Agata Duda znów będzie zmieniać fryzurę?

Na samym początku kadencji Andrzeja Dudy jego żona miała krótkie włosy i asymetryczną grzywkę, które całkiem podobały się Polakom. Z czasem postanowiła, że warto raz na jakiś czas zmienić swój image.

Niedawno zdecydowała się na kolejną zmianę – zapuściła włosy i zaczęła zaczesywać je do tyłu.

Nie wszyscy są zachwyceni tym wizerunkiem żony Andrzeja Dudy. Niektórzy uważają, że Agata Kornhauser-Duda wygląda teraz zbyt poważnie.

Internauci zauważają, że przez nową fryzurę Pierwsza Dama wygląda zbyt „ostro”, sprawia wrażenie zimnej osoby, którą – jak twierdzą sympatycy Agaty Dudy – nie jest, a jej wizerunek powinien zgadzać się z tym, co sobą reprezentuje.

Agata Duda. Źródło: Instagram
Agata Duda. Źródło: Instagram
Agata Duda. Źródło: Instagram

Fani proponują Agacie Dudzie wybranie innej, „łagodniejszej” fryzury, która przysłuży się jej także ze względów wizerunkowych jej męża – wszak już niedługo wybory prezydenckie, a wyborcy zwracają uwagę nie tylko na prezydenta, ale i jego żonę.

Niektórzy sugerują, że nowa fryzura to próba ujarzmienia włosów w czasie, gdy salony fryzjerskie pozostają zamknięte, jednak, jak słusznie zauważyli inni internauci, Agata Duda z pewnością ma swojego prywatnego stylistę i nie musi się tym przejmować.