Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą Trubadurzy. Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak „Parostatek”, „Bo jesteś Ty”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Chciałem być” są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Muzyka Krawczyka trafia do wielu pokoleń. Słuchają go ci, którzy śledzą jego karierę już od lat 60., ale także ci, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Potwierdza to np. fakt, iż artysta często pojawia się na ogólnopolskich studenckich imprezach.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl

Czy to koniec kariery Krzysztofa Krawczyka?

Fani Krzysztofa Krawczyka mogli poczuć się bardzo zaniepokojeni przez wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych u Andrzeja Kosmali – przyjaciela artysty oraz jego menadżera już od 46 lat.

„Tutaj Andrzej Kosmala. Menedżer i producent Krzysztofa Krawczyka i współwłaściciel K&K Studia. Szukamy następcy mojego Artysty!” – napisał mężczyzna.

Krzysztof Krawczyk zmaga się z poważnym problemem

Krzysztof Krawczyk nie zdecydował się na komentarz dotyczący końca swojej kariery. Jak się okazuje gwiazdor zmaga się z innym problemem, który skutecznie ściąga mu sen z powiek. Chodzi o jego zdrowie.

Krzysztof Krawczyk jakiś czas temu przeszedł kolejną operację stawu biodrowego. W tym momencie artysta powinien zostać poddany ciężkiej i długotrwałej rehabilitacji.

Nie jest to pierwsza operacja Krzysztofa Krawczyka. Artysta walczy z tym problemem od lat. W związku z tym w mediach coraz częściej przewija się temat emerytury muzyka.

Jak się okazuje Krzysztof Krawczyk nie chce nawet myśleć o przejściu na emeryturę. Artysta nie wyobraża sobie życia bez sceny, która jak mówi: „jest dla niego jak serotonina”.

Przypomnij sobie o… DETEKTYW RUTKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT ODNALEZIENIA KACPERKA. WIEDZIAŁ, ŻE TAK TO SIĘ SKOŃCZY

Jak informował portal Życie: KILKUMIESIĘCZNA DZIEWCZYNKA W OKNIE ŻYCIA. PRZY DZIECKU POZOSTAWIONO LIST

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR NIE ZAWSZE BYŁA DZIENNIKARKĄ. JEJ POPRZEDNIA PRACA WYWARŁA OGROMNY WPŁYW NA JEJ DZISIEJSZE ŻYCIE

Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl