Adele, czyli Adele Laurie Blue Adkins, jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek. Każdy utwór, którego nagrania się podejmie, staje się hitem. Gwiazda ma ponad 30 milionów obserwatorów na Instagramie i jest bardzo cenioną artystką.

View this post on Instagram

June Carter Cash ❤️

A post shared by Adele (@adele) on

32-latka obchodziła urodziny 5 maja. Nikt nie spodziewał się, że w końcu zaprezentuje nową, odmienioną siebie, choć każdy czekał, kiedy to nastąpi.

View this post on Instagram

Summer 2019 💫

A post shared by Adele (@adele) on

Adele wygląda zjawiskowo

Artystka zadebiutowała albumem „19” w 2008 roku i od tego czasu brylowała w mediach, choć od skandali i rozgłosu wolała realizowanie swojej pasji i poświęcenie temu, co kocha – muzyce. Jej kolejna płyta, „21”, została równie ciepło przyjęta – krytycy pokochali artystkę.

Adele udało się kilkukrotnie znaleźć się w „Księdze rekordów Guinnessa”. Następnie przyszła czas na odpoczynek – na chwilę niemal zniknęła, by wrócić pod koniec 2015 roku z płytą „25”, która ponownie okazała się wielkim hitem.

Od pewnego czasu wokalistka znów nie pokazywała się w mediach, było o niej dość cicho. Fani trochę się niepokoili, jednak niektóre nieoficjalne zdjęcia czy plotki mówiły, że Adele ma się dobrze, po prostu chce wrócić odmieniona.

Okazało się to prawdą – gwiazda przeszła niesamowitą przemianą. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym prezentuje swoją niesamowitą, szczupłą sylwetkę. Trzeba przyznać, że Adele jest jedną z kobiet, które mają w sobie „to coś”, a dodatkowe kilogramy nie ujmowały jej urody, jednak teraz fani są jeszcze bardziej zachwyceni!

Spójrzcie sami – Adele teraz wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek. Nic dziwnego, że jej najnowsze zdjęcie na Instagramie doczekało się ponad 9 milionów polubieni i setek tysięcy komentarzy od zachwyconych wielbicieli.

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITE UJĘCIA Z OKRESU PRL. NA WSPOMNIENIE MINIONYCH CZASÓW ŁEZKA KRĘCI SIĘ W OKU

Portal Życie pisał również o… JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE ŚRODKI I ZWOLNIENIE ZE SKŁADEK ZUS? PIENIĄDZE POMOGĄ POLAKOM PRZETRWAĆ GORSZY CZAS