Agata Młynarska jest jedna z tych gwiazd, które aktywnie uczestniczą w świecie mediów społecznościowych. Prezenterka idzie z duchem czasu i chwyta wszystkie „celebryckie” trendy. Należy do nich także mowa o skutkach pandemii.

O tym, w jaki sposób jej rodzina zmaga się z koronawirusem, dziennikarka opowiedziała na łamach „Super Expressu”.

- Rozmawiam z wieloma kolegami, którzy są w bardzo trudnych sytuacjach. Zresztą nie tylko koledzy. Nie trzeba daleko szukać – moje wszystkie dzieci są bez pracy, bo akurat miały takie zawody – mówiła.

Przyznała, że pandemia doskwiera jej także pod względem finansowym – musi się utrzymać i opłacić rachunki, a póki co zastanawia się, czy będzie w stanie zachować płynność finansową.

View this post on Instagram

Dziś odwiedziłam Daniela Olbrychskiego i jego żonę Krystynę. Były też kot i psy, które nas nieodstępowały. Ale byli przede wszystkim wielcy poeci, wieszczowie, pisarze. I choć niało być o filmie i teatrze przede wszystkim, to było o literaturze, która daje odpowiedź na wszystkie pytania. Daniel Olbrychski ma pamięć tytaniczną i takiż temperament. Wzruszył mnie wspomnieniem o Tacie ale nie mogłam sobie odmówić przyjemności zadania mu pytania o niego. Bardzo się przyjaźnili. I o przyjaźni też było. Tej męskiej z Wysockim i Wajdą. I z kobietami - Beatą Tyszkiewicz, Polą Raksą. Ale było też o polskiej bezinteresownej nienawiści. Temat to wciąż aktualny a nienawiść niezmordowana, nie chce odpuścić. No i było też o rodzinie i o trudnych powrotach do domu po pracy... dzieci zawsze widzą to inaczej niż rodzice. Danielu, dziękuję za tę rozmowę. Za serdeczność, erudycję, szczerość. Krysiu, dziękuję za cierpliwość i wdzięk w oswajaniu instagrama!!! Tak dobrze było Was zobaczyć❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #danielolbrychski #rozmowa #wdonu #danielolbrychskizżoną #koperty #hometv #domowatv #bibitv #krystynadebskaolbrychska #kino #wajda #psyikoty #mistrz #agatamlynarska @demskaolbrychska

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Co Agata Młynarska myśli o swojej teściowej?

Teraz, podczas ogólnopolskiej kwarantanny, Agata Młynarska spędza dużo więcej czasu w domu. Pewnie między innymi dlatego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w tym m.in. na Instagramie.

Nietrudno jest zauważyć, że po tak długim siedzeniu w domach z rodzicami można zacząć mieć się nieco dość i irytować nawet na drobne rzeczy. Teraz Agata Młynarska ujawniła, jakie ma podejście do teściowej.

Dziennikarka podczas narodowej kwarantanny przebywa ze swoim partnerem i jego mamą. Jej praca to rozmowy z ludźmi, właśnie dlatego sprawia wrażenie osoby godnej zaufania.

Teraz pokazała zdjęcie, na którym widać wyraźnie, co sądzi o swojej teściowej. To, co widzimy, sprawia, że można nazwać ją idealną synową – opiekuje się mamą męża jak własną, darzy ją także ogromną sympatią.

View this post on Instagram

Już po wszystkim!!! Babcia Reginka uratowana🙏🙏🙏 Zaćma postępowała i pani dr Anna Ambroziak zdecydowała, że zostanie wykonany zabieg. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dziękujemy za tak profesjonalną i szybką pomoc. Babcia Reginka widzi!!!! Zobaczyła na nowo świat, kolory, które nabrały intensywności. Zabieg trwał bardzo krótko, w znieczuleniu miejscowym. Wykonany na sprzęcie, który wygląda jak kosmiczne centrum zarządzania. Niesamowita różnica w widzeniu dała naszej Mamie drugie życie. Teraz widzi lepiej od nas i nie musi mieć okularów. Jedynie do czytania, jeśli będzie taka potrzeba. Świat Oka prowadzi diagnostykę, konsultacje i wykonuje konieczne zabiegi z zachowaniem pełnej kontroli i zasad przyjętych w postępowaniu podczas epidemii. Byłyśmy pod wielkim wrażeniem całej organizacji. Dr Ania Ambroziak jest oddanym fachowcem i lekarzem, który kocha swoją pracę! Wielki ukłon👏👏👏 #zaćma #światoka #annaambroziak #siłakobiet #kobiety #babciareginka #oczy #eyes #wzrok #widzę #dziękujemy #okuliści @swiatoka.pl @anna_maria_ambroziak

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Na zdjęciu widać Agatę Młynarską oraz panią Reginę, które się wprost uwielbiają. Dziennikarka zawiozła teściową na zabieg, który ma pomóc w ocaleniu wzroku tej drugiej.

Kobiety dodały wspólne zdjęcie w maseczkach. Widać, że naprawdę się lubią – przed kilkoma dniami na Instagramie Młynarskiej pojawiła się fotka ze spaceru po Łazienkach w Warszawie.

Przypomnij sobie o… SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH. NATYCHMIASTOWY EFEKT WIDOCZNY GOŁYM OKIEM, KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI BYLI ZDUMIENI, GDY ODKRYLI, JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MAJĄ BANANY. JEDZENIE JEDNEGO OWOCU DZIENNIE PRZYNIESIE NIESAMOWITE KORZYŚCI

Portal Życie pisał również o… CZYŻBY NASTĄPIŁ PRZEŁOM W SPRAWIE KACPERKA? MAJA RUTKOWSKI ODEBRAŁA PILNY TELEFON, PODAŁA JEGO TREŚĆ DO WIADOMOŚCI OPINII PUBLICZNEJ