Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się plotki, jakoby Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewali się dziecka. Do tej pory gwiazdorska para nie chciała zabrać głosu – jednak do czasu.

Jako pierwszy „pękł” Rafał Szatan. Na nagraniu na Instagramowym stories pokazał Basię w ciążowej sukience z widocznym zaokrąglonym brzuszkiem, o czy pisaliśmy w tym artykule.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Fani aktorki zaczęli snuć domysły, czy na pewno jest to ciąża, którą jak na razie para chciała nacieszyć się wspólnie, bez publikowania informacji w mediach. Teraz jednak nie ma już wątpliwości.

Basia Kurdej-Szatan jest już mamą 8-letniej Hani. Choć ona i Rafał Szatan bardzo chcieli mieć kolejne dziecko, przez boreliozę, którą leczyła aktorka, ich starania spełzały na niczym.

Jak widać – w końcu się udało.

Basia Kurdej-Szatan zna płeć swojego dziecka!

Moment, w którym Basia Kurdej- Szatan poinformowała swoich fanów cudownej nowinie, był momentem, w którym o aktorce zrobiło się ponownie głośno. Od tamtej pory Basia cały czas znajduje się na medialnym świeczniku.

Jak się okazuje Basia wie już nawet, jakiej płci będzie jej dziecko. Wyjawiła to w rozmowie z dziennikarzami Plejady.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Wiemy już, jakiej płci będzie maluszek, ale chcę dozować informacje na ten temat .Często jest tak, że płeć dziecka okazuje się być inna niż wcześniej zakładano, więc jeszcze z tym poczekamy. Nasza córeczka Hania bardzo czeka na rozwiązanie, jest wniebowzięta i bardzo się cieszy. Zawsze mówiła, że chciałaby mieć rodzeństwo – powiedziała aktorka.

Jak myślicie, chłopczyk czy dziewczynka?

Przypomnij sobie o… NARESZCIE SĄ. WSZYSCY CZEKALI NA POLSKIE TRUSKAWKI, POMIDORY I OGÓRKI. ILE ZAPŁACIMY ZA KILOGRAM ŚWIEŻYCH OWOCÓW LUB WARZYW