Anna mucha skończyła 40 lat. Niestety pandemia popsuła plany aktorki. Anna Mucha nie spędziła urodzin w Toskanii, gdzie zorganizować miała huczną zabawę. Aktorka świętowała w domu.

Anna Mucha 26 kwietnia skończyła 40 lat.

Jaka prywatnie jest aktorka? Anna Mucha znana nam – widzom, słynie z tego, że ma bardzo cięty język. Ma to wpływ na to, że wielu uważają za kontrowersyjną osobę. Jak twierdzą specjaliści Anna Mucha świadoma jest tego, co robić, aby było o niej głośno.

– Ania jest wyrazista, ale nie kontrowersyjna. Ma temperament, ma swoje zdanie, które potrafi uzasadnić i obronić, i nie da sobie w kaszę dmuchać – mówi nam były menedżer aktorki i znawca rynku mediowego Filip Mecner.

– Oprócz talentu i osobowości telewizyjnej, ma też świetne wyczucie reklamowo-marketingowe, a tę cechę posiada niewiele osób. Wie, jak przyciągnąć uwagę. To typ osoby, którą albo się kocha, albo nienawidzi, ale tak jest w przypadku ludzi o wyrazistych poglądach, tu nie mam miejsca na odcienie szarości. Sama Ania mówi o sobie „showman to nie zupa pomidorowa, nie każdy musi go lubić” – dodaje.

Choć z pozoru kontrowersyjna, Anna Mucha tak naprawdę jest bardzo Pracowita osobą. Mówię o tym otwarcie jej przyjaciela z pracy.

View this post on Instagram

Miałam mieć na imię Julia albo Bartek. ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam. 😛 wiec zostałam Anną... jak byłam dzieckiem biegałam po podwórku z nożem (tak tak... takie to były czasy!), talią kart i patykiem... nóż służył do gry w wojnę (? wywołuje wojnę, przeciwko piwko ... głównie ZSRR vs USA!), talia kart do ... flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w ... dziennikarkę! i odpytywałam sąsiadów. Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy ... a później jakoś to poszło... pamietam 13te, 18te, 29te i 30te urodziny na 13 dostałam walkmana (!!! Helo !!! patrz ostatnie zdjęcie 📸 ), na 18tych torsji i rozwolnienia (po wycieczce do Indii), 29te to przyjęcie-niespodzianka, a na 30 niespodzianką było to, ze wszyscy się ze sobą pokłócili 😜😂 Czterdziestkę miałam świętować na scenie i w gronie najbliższych... no to mam co chciałam! 🙄😖🤦🏻‍♀️ postaram się nie robić dzisiaj scen 🤪😜 A! i proszę zapamiętać ! ja nie mam czterdziestki, ja mam osiemnaście lat i dwadzieścia dwa lata doświadczenia 😎😈🥂 💋💋💋 #helloworld

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

– Na planie dogadujemy się świetnie. Ania jest żywiołowa i ma nadmiar energii, poza tym zaraża uśmiechem, a to fantastyczna cecha. I jest wybitnie błyskotliwą kobietą, dlatego to przyjemność z nią pracować – zdradza dziennikarzom Faktu Krystian Wieczorek.

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA

Jak informował portal Życie: BEATA KOZIDRAK ŚWIĘTUJE URODZINY. FANI PRZYPOMINAJĄ, ŻE DZIŚ „NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ROKU”. JAK WYGLĄDAŁA JEJ DROGA NA SZCZYT

Portal Życie pisał również o… NAJBIEDNIEJSZY EMERYT W POLSCE OTRZYMUJE TYLKO 2 GROSZE MIESIĘCZNIE Z ZUS. JAKI JEST POWÓD TAK NISKICH ŚWIADCZEŃ