Kwarantanna sprawia, że jesteśmy zmuszeni do spędzania z najbliższymi sporych ilości czasu. To prawdziwy sprawdzian dla par oraz rodzin, które na co dzień są dość zabiegane i raczej mijają się w drzwiach.

Historii takich jak ta jest sporo. Wspólne wieczorne oglądanie filmów przerodziło się w większość doby spędzanej razem w czterech ścianach. To często wzmacnia więzi, ale jeszcze częściej wywołuje spory i pokazuje, z kim tak naprawdę mieszkamy.

Kwarantanna zmieniła życie Natalii

Podczas kwarantanny chcąc nie chcąc spędzamy masę czasu w swoich domach. Właśnie teraz najlepiej poznajemy swoich najbliższych. Historii takich, jak ta, z pewnością jest więcej.

Kwarantanna. Źródło: natemat.pl
Kwarantanna. Źródło: natemat.pl
Kwarantanna. Źródło: natemat.pl

Natalia po ślubie zamieszkała wraz z mężem oraz jego matką. Do tej pory nie zaprzyjaźniła się z teściową, jednak dogadywały się całkiem poprawnie, chwilami ich rozmowy były bardzo miłe, potrafiły podjąć wspólne działania.

Niestety, kwarantanna sprawiła, że ich życie pod jednym dachem zamieniło się w koszmar. Natalia nie jest pewna, czy będzie w stanie dalej mieszkać w ten sposób.

Jest zaledwie rok po ślubie, ma 27 lat. Do tej pory ona i mąż nie chcieli przepłacać za wynajem mieszkania, gdyż mieli możliwość zamieszkania z jego rodzicami i otrzymania połowy domu tylko dla siebie.

Mieszkają na poddaszu jednorodzinnego domu. Planowali uzbierać pieniądze i poszukać własnego M, jednak wtedy nad Polską zawisło widmo pandemii. Ze względu na ogólnopolską kwarantannę para spędza więcej czasu w domu.

Wtedy okazało się, że teściowa Natalii jest inną osobą niż ta, za którą uchodziła. Uznała, że po wygranej walce z nowotworem nie może w ogóle wyjść z domu i wyściubi nosa za próg dopiero po zakończeniu pandemii.

Kwarantanna. Źródło: kobieta.onet.pl
Kwarantanna. Źródło: kobieta.onet.pl
Kwarantanna. Źródło: kobieta.onet.pl

Jednak to jeszcze nie wszystko – Natalia musi robić wszystko za swoją teściową.

- Codziennie rano cała lista zakupów, mimo że lodówka pełna. Teściowa pije tylko 2-procentowe mleko i zawsze musi mieć do kawy swoje ulubione herbatniki. Nie daj Boże, żeby ich zabrakło. Ja rozumiem, że każdy ma swoje przyzwyczajenia, a już zwłaszcza w pewnym wieku, ale bez przesady – mówi załamana kobieta.

Podczas każdych zakupów otrzymuje telefony od teściowej z nakazem dokupienia kolejnych niezbędnych produktów, których nie ma na liście – zazwyczaj czekoladek albo kolorowych gazet.

Natalia stała się służącą w „swoim” domu i nie wie, jak długo to wytrzyma.

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA

Jak informował portal Życie: BEATA KOZIDRAK ŚWIĘTUJE URODZINY. FANI PRZYPOMINAJĄ, ŻE DZIŚ „NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ROKU”. JAK WYGLĄDAŁA JEJ DROGA NA SZCZYT

Portal Życie pisał również o… NAJBIEDNIEJSZY EMERYT W POLSCE OTRZYMUJE TYLKO 2 GROSZE MIESIĘCZNIE Z ZUS. JAKI JEST POWÓD TAK NISKICH ŚWIADCZEŃ