To był bardzo ciężki okres dla Kasia Kowalskiej. 23-letnia córka wokalistki trafiła w ciężkim stanie do jednego z londyńskich szpitali. Na szczęście dziewczyna wybudziła się już ze śpiączki i powoli wraca do zdrowia, a Kasia Kowalska odetchnęła z ulgą.

Stan zdrowia Oli Kowalskiej był bardzo poważny

Pod koniec marca córka Kasi Kowalskiej- Ola, trafiła do jednego z londyńskich szpitali. Wokalistka dowiedziała się o tym, gdy zatelefonowano, pytając o zgodę na intubację jej dziecka.

23-letnia Ola Kowalska trafiła do szpitala po zarażeniu się koronawirusem. Stan jej zdrowia był poważny. Dziewczyna była w śpiączce, a przerażona matka dziewczyny – Kasia Kowalska, nie mogła jej nawet odwiedzić.

Jak poinformował Super Express, na szczęście Olę wybudzono już ze śpiączki i niebawem powinna samodzielnie jeść i wracać do pełni sił. Najgorsze dziewczyna ma już za sobą.

Dziś pierwszy raz od trzech tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali. Dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za Nami... Uważajcie na siebie. Dziękuję.

- napisała wówczas Kasia Kowalska na swoim Instagramie.

Ola Kowalska opublikowała przejmujący wpis

Po kilku tygodniach leczenia, Ola Kowalska w końcu czuje się lepiej. Dziewczyna dodała w mediach społecznościowych przejmujący wpis, w którym dziękuje wszystkim za wsparcie i słowa otuchy.

Bardzo kocham Was wszystkich. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym czasie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są wspaniałe i ogrzewają moje serce, nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję i kocham Was wszystkich.

- napisała Ola Kowalska na swoim InstaStory.

Miejmy nadzieję, że Ola będzie czuć się coraz lepiej i niebawem wróci do pełni zdrowia.

Kasia Kowalska z córką, Olą. Źródło: screen
Kasia Kowalska z córką, Olą. Źródło: screen
Kasia Kowalska z córką, Olą. Źródło: screen

Zobacz także: MANUELA MICHALAK ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. CO SŁYCHAĆ U UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI BIG BROTHERA?

Może zainteresuje Cię to: PODCZAS ZABAWY Z SZUKANIEM CZEKOLADOWYCH JAJEK DOKONALI PEWNEGO ODKRYCIA. TO RAZ NA ZAWSZE ODMIENIŁO ICH ŻYCIE

Polecamy także: ZWIERZĘTA POTRAFIĄ BYĆ BARDZO EMAPTYCZNE. POMAGAJĄ NAWET NIEZNAJOMYM LUDZIOM. OTO DOWÓD