Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Maja Plich jest właścicielką agencji detektywistycznej, którą Krzysztof Rutkowski promuje swoją słynną osobą. Trzeba przyznać, że choć mężczyzna jest bardzo kontrowersyjną i barwną postacią, to ma duże grono sympatyków oraz osób, które uważają jego spostrzeżenia za trafne.

Teraz celebryta pokazał wynik własnego testu na koronawirusa. Zdjęcie zostało bardzo szybko usunięte z jego Instagrama.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich. Źródło: Youtube

Krzysztof Rutkowski zrobił sobie test na koronawirusa

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube

Jednak teraz celebryta pokazał zdjęcie, które ujawnia, że miał wykonany test na koronawirusa, COVID-19. Dosłownie chwilę później fotografia zniknęła z sieci.

Krzysztof Rutkowski sporo podróżuje po Polsce i nie tylko, wszystko ze względu na swoje obowiązki zawodowe. To sprawia, że u niego ryzyko zarażenia jest o wiele większe niż u przeciętnej osoby.

Ostatnio on i Maja Plich odwiedzili Ateny w Grecji. Zaraz po lądowaniu mieli zmierzone temperatury, zaś Rutkowski udostępnił w sieci opis procedur, których przestrzega lotnisko.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl
Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl
Krzysztof Rutkowski. Źródło: pikio.pl

Teraz na Instagramie Rutkowskiego pojawiło się zdjęcie z badania na obecność koronawirusa. Jak się okazuje, test dał wynik ujemny – to oznacza, że celebryta jest zdrowy.

Krzysztof Rutkowski nie ujawnił, czemu usunął fotografię.

Przypomnij sobie o… JEDNA Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI” MA POWAŻNE PROBLEMY PRYWATNE. JEJ TEŚĆ JEST W SZPITALU. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: ZUS MOŻE ODEBRAĆ 13. EMERYTURĘ NAWET WTEDY, GDY PIENIĄDZE SĄ NA KONCIE. NA JAKIEJ PODSTAWIE

Portal Życie pisał również o… „ROLNIK SZUKA ŻONY” SZYKUJE WIELKANOCNĄ NIESPODZIANKĘ DLA WIDZÓW. CO TO TAKIEGO