Księżna Diana zmarła na skutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Wokół jej śmierci krąży wiele plotek oraz domysłów.

Zaledwie kilka dni później - 5 września 1997, zmarła kolejna wspaniała kobieta, którą jest Matka Teresa z Kalkuty.

Założycielka zgromadzenia Misjonarek Miłości zdążyła jednak napisać przed śmiercią specjalne kondolencje dla rodziny zmarłej Diany, w których zdradziła tajemnicę dotyczącą księżnej, o której mało kto wiedział.

Matka Teresa zdradziła zaskakującą tajemnicę dotyczącą księżnej Diany

Mało kto wie, że księżną Dianę i Matkę Teresę łączyła wyjątkowa więź. Kobiety spotkały się po raz pierwszy w 1992 roku i obie obrały w życiu ten sam cel – chciały pomóc biednym i potrzebującym ludziom.

Diana nieraz wspominała w wywiadach, że Matka Teresa jest jej bardzo bliska. Zawsze mogła na nią liczyć i zwierzyć się z wielu problemów. Przy Matce Teresie czuła się bardzo komfortowa i była po prostu sobą.

Dzisiaj coś bardzo głębokiego dotknęło mojego życia. Poszłam do domu Matki Teresy i znalazłam kierunek, którego szukałam przez te wszystkie lata. Siostry śpiewały przy ​mnie, miałam głębokie doświadczenie duchowe. Światło świeciło z tych kobiet, świętych. Miłość biła z ich oczu, a ich dotyk był pełen ciepła.

- wyznała po jednym ze spotkań.

Mało kto wiedział czego pragnęła Diana

Po tragicznej śmierci Diany Matka Teresa napisała specjalne kondolencje skierowane do rodziny księżnej. Zdradziła w nich ważną tajemnicę z życia Diany, o której mało kto wiedział.

Kobieta wyznała, że Diana miała wiele planów i celów, których niestety nie zrealizowała przez tragiczną śmierć. Księżna dążyła do tego, aby pomóc ludziom ubogim. Troszczyła się o nich i chciała dla nich jak najlepiej.

Chciała coś zrobić dla ubogich i ogromnie się o nich troszczyła, dlatego była mi niezwykle bliska.

- napisała Matka Teresa po śmierci Diany.

Matka Teresa zmarła 5 września 1997, czyli zaledwie kilka dni po śmierci księżnej Diany. W 1997 roku świat pożegnał dwie niezwykłe kobiety.

Może zainteresuje Cię to:  NIEWIARYGODNE TŁUMY NA PRZEJŚCIU GRANICZNYM W DOROHUSKU. CZY UKRAINCY ZDĄŻĄ WRÓCIĆ DO KRAJU? JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE GRANICE

Portal "Życie" poleca: SŁUŻBY NIE WYRABIAJĄ SIĘ Z CHOWANIEM ZMARŁYCH NA KORONAWIRUSA. W KOŚCIELE ODEGRAŁY SIĘ DRAMATYCZNE SCENY