Jeden z amerykańskich supermarketów musiał wyrzucić jedzenie warte aż 35 000 $. Wszystko przez chory żart jednej z jego klientek. Kobieta specjalnie nakaszlała na żywność. Informacją o zdarzeniu podzielił się współwłaściciel sieci sklepów.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z amerykańskich supermarketu w stanie Pensylwania. Jak podaje Portal CNN, zdarzenie miało miejsce w środę w sklepie sieci Gerrity's w Hanover Township w stanie Pensylwania. Jedna z klientek postanowiła zrobić mało zabawny i głupi żart. Chodząc po sklepie zaczęła kaszleć na mięso, pieczywo i inne produkty spożywcze, dając przy tym do zrozumienia, że jest zarażona koronawirusem. Kobieta została wyrzucona ze sklepu. Po kilku godzinach została zatrzymana przez lokalną policję. Kobiecie grożą zarzuty, zostanie także skierowana na badania na obecność koronawirusa.

Kobieta "zrobiła to w ramach chorego żartu".

Informację o zdarzeniu w swoich mediach społecznościowych zamieścił współwłaściciel sieci Gerrity's - Joe Fasula. Jak podaje mężczyzna kobieta "zrobiła to w ramach chorego żartu". W swoim poście współwłaściciel sieci zdradził także, że kobieta jest dobrze znana lokalnej policji, jak dodał jest "uporczywym problemem dla społeczności".

Właściciel sieci zapewnił także, że wszystkie produkty na które nakaszlała kobieta, zostały wyrzucone.

"Aż mnie skręca w żołądku na myśl o zmarnowaniu jedzenia. Marnowanie jedzenia to zawsze powód do wstydu, ale w obecnych czasach, kiedy tak wiele osób martwi się o bezpieczeństwo naszych dostaw żywności, jest to jeszcze bardziej niepokojące" - napisał Fasula.

Przypomnij sobie o… KOLEJNY DUCHOWNY Z KORONAWIRUSEM. KSIĄDZ ODPRAWIAŁ MSZE W TRZECH PARAFIACH. MÓGŁ ZARAZIĆ SETKI LUDZI

Jak informował portal Życie: PRZEZ KORONAWIRUSA NIEKTÓRE PRODUKTY SĄ NIEMAL NIEDOSTĘPNE. PRODUCENCI NIE SĄ W STANIE ZASPOKOIĆ POPYTU POLAKÓW

Portal Życie pisał również o… PORADZILI SOBIE Z KORONAWIRUSEM. DZIŚ, 26.03.2020, KOLEJNI OZDROWIEŃCY OPUŚCILI SZPITAL