Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVP. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger jest związany z telewizją już od lat. Popularny prezenter Telewizji Polskiej od kilku miesięcy jest ojcem. 

72-letni prezenter wychowuje swoje pierwsze dziecko. Jego córka ma zaledwie 4 miesiące, a mamą dziecka jest świeżo upieczona żona Karola Strasburgera, 35-letnia Małgorzata Weremczuk.

Karol Strasburger wypowiedział się na temat koronawirusa

Karol Strasburger od czterech miesięcy sprawdza się w roli taty. Jego córeczka, Laura, może cieszyć się idealnym życiem – jest zadbana, ma znakomitą opiekę i kochających rodziców obok.

Prezenter podkreślał w wielu rozmowach z dziennikarzami, że powiększenie się rodziny to dla niego ogromna radość. Jednak sprawiło to także, że musiał więcej pracować, by zapewnić dobry byt żonie oraz maleństwu.

Teraz problem koronawirusa sprawił, że wiele osób nie może pracować i zostało pozbawionych źródła utrzymania. Na problem ten zwracało uwagę także wielu artystów martwiących się, za co mają żyć.

Karol Strasburger także zabrał głos.

- Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu mam dużo czasu dla dziecka. Laura dobrze się chowa, jest kochana, śliczna i sama radość wynika z tego, że mogę się nią zajmować – ujawnił prezenter, który z nadzieją patrzy w przyszłość.

Karol Strasburger znakomicie znosi czas kwarantanny i nawet brak pracy mu nie przeszkadza, prawdopodobnie posiada zabezpieczenie na czarną godzinę, które sprawia, że może teraz odpocząć i poświęcić czas swojej rodzinie, nie zamartwiając się.

- Dziecko musi być na powietrzu. Trzeba dbać o swoje zdrowie. Do tej pory grałem w tenisa, ale korty są pozamykane, więc pozostają spacery, jazda na rowerze i ruch. Nie można zamknąć się przed telewizorem i objadać, bo to jest kolejna tragedia, która na nas spadnie – radził swoim fanom.

Przypomnij sobie o… KOBIETA OCZYŚCIŁA KORZENIE STORCZYKÓW Z PODŁOŻA I WŁOŻYŁA JE DO WAZONU Z WODĄ. EFEKT ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH

Jak informował portal Życie: MĘŻCZYZNA ZNALAZŁ PORZUCONE DZIECKO NA ŁAWCE. PO 10 LATACH NASTĄPIŁ CUD

Portal Życie pisał również o… KAROL STRASBURGER PRĘDKO NIE OCHRZCI SWOJEJ CÓRKI. POWÓD JEST ZASKAKUJĄCY