Mężczyzna podszedł szybko do werandy. Naprawdę chciałem wrócić do domu: był listopadowy wieczór, na zewnątrz było bardzo zimno.

Nagle usłyszał płacz dziecka. Zwrócił uwagę na ławkę. Było też dziecko owinięte w brudny koc. Facet nie mógł ominąć dziecka.
 
Zaledwie godzinę później dziewczynka była już otoczona opieką specjalistów w domu dziecka. Tam nazywała się Elena. Pracownicy domowi nie ukrywają łez: ile porzuconych dzieci pozostaje bez matczynej miłości.

Vadim (wybawca dziecka) nieustannie odwiedzał małego. Tak jak ona interesował się personelem. Był pomysł, aby wziąć to do siebie. Ale po prostu nie mógł tego zrobić: pracował przez całą dobę.

Kiedy dziewczynka dorastała, została przeniesiona do sierocińca. Dobrze znała Vadima. Jednak z jakiegoś powodu już się korespondowali, a nie widzieli.

Nawet gdy droczyła się z nią rówieśniczka, Elena zawsze mówiła, że ​​tata przyjdzie i ją ochroni. Vadim przeczytał wszystkie litery od dziewczyny, rozważył rysunki. Za każdym razem bolało mnie serce.

Minęło kolejne 5 lat. Odbyło się długo oczekiwane spotkanie. Vadim odwiedził Elenę. Na szczęście dla dziewczyny nie było granic! Spędzili razem cały dzień. Ale czas się rozwieść.

Vadim spojrzał na dziewczynę z przebiegłym uśmiechem. Nie powiedział jej jeszcze, że już ją adoptował. A teraz nadszedł czas, aby przekazać dobre wieści.

Łzy radości pojawiły się w oczach dziecka. Teraz ma prawdziwego ojca i jego własny dom…

Wszystkie dzieci zasługują na życie w trosce i miłości. Czy to prawda?

Przypomnij sobie o… TATA ROKU KARMI SWOJE DZIECKO WARZYWAMI. MA ŚWIETNY SPOSÓB NA NIEJADKA, MAMA DZIECKA BYŁA ZDUMIONA

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK

Portal Życie pisał również o… RAZ NA ZAWSZE POZBĄDŹ SIĘ PARU Z SZYB. WYSTARCZY POPSIKAĆ JE WODĄ Z DODATKIEM PEWNEGO POPULARNEGO PRODUKTU. EFEKT PRZEROŚNIE TWOJE OCZEKIWANIA