Karol Strasburger to jeden z najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej. Od jakiegoś czasu mężczyzna, ma okazję sprawdzić się w roli taty. Prezenter niedawno powitał na świecie swoją córeczkę.

Karol Strasburger świetnie sprawdza się w roli ojca

Choć dwumiesięczna Laura jest pierwszym dzieckiem Karola Strasburgera, trzeba przyznać, że popularny prezenter świetnie sprawdza się w roli ojca.

Strasburger wyznał w „Dzień Dobry TVN”, że jego decyzja o późnym ojcostwie była świadoma. Wchodząc w związek z młodszą kobietą, przewidywał jej potrzebę zastania matką, a także to, że nie będzie dla swojego dziecka młodym, energicznym ojcem.

Jak zapewniał Strasburger, nie ma idealnego wieku na zostanie ojcem. Zdaniem prezentera to młodzi ludzie postrzegają osoby w jego wieku jako słabe i niedołężne. Tak jednak nie jest. Karol Strasburger stwierdził, że młodość jest stanem umysłu.

- „Otoczyli Laurę wielką miłością. Dbają o każdy szczegół w jej życiu. Dopytują lekarzy, gdy są czymś zaniepokojeni, jak to rodzice pierwszego dziecka, dla których wszystko jest nowe” – zdradziła znajoma Strasburgerów.

Karol Strasburger prędko nie ochrzci swojej córki

Jak donoszą media, Karol Strasburger i jego żona nie chcą spieszyć się ze chrzcinami małej Laury. Para bardzo troszczy się o ukochaną córeczkę i boją się, że źle mogłaby znieść ceremonię.

- „Oni na razie wszystkiego się uczą, serce im się rozrywa, gdy nie wiedzą, dlaczego córeczka płacze. Teraz bardzo denerwowaliby się i stresowali tym, jak dziewczynka zniosłaby ceremonię. Chcą więc jeszcze poczekać, wszystko odbędzie się w swoim czasie. Tym bardziej, że jest za co dziękować Bogu” – zdradziła dla „Świat i Ludzie” znajoma pary.

Może zainteresuje Cię to: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Polecamy także: JOANNA KRUPA POZBYWA SIĘ CIĄŻOWYCH POZOSTAŁOŚCI. CELEBRYTKA ĆWICZY U BOKU NAJPOPULARNIEJSZEJ TRENERKI GWIAZD