Książęca para Meghan i Harry zaangażowali się w walkę z koronawirusem. W mediach pojawiły się opublikowane przez nich treści, które zachęcają do stosowania się do zasad Światowej Organizacji Zdrowia.

,,Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy siebie nawzajem, aby uzyskać prawdę, wsparcie i czuć się mniej samotnym w tym przerażającym czasie”- napisała na swoim Instagramie kilka dni temu książęca para. Dziś w sieci pojawił się kolejny wpis. Za co tym razem podziękowali?

Meghan i Harry walczą z koronawirusem

Meghan i Harry wykorzystują swoje media społecznościowe do tego, aby uświadamiać swoich obserwujących. Tym razem para zdecydowała się zaapelować do wszystkich o to, by przestrzegali zasad, które są tak ważne w tym okresie. Jedną, a zarazem najważniejszą jest to, by pozostać w domu.

,,Dzielni i oddani pracownicy ochrony zdrowia są pierwszej linii frontu, ryzykując własne zdrowie, by opiekować się chorymi i walczyć z COVID-19. Wszyscy jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Dla nas wszystkich najlepszym sposobem na wsparcie pracowników medycznych jest upewnienie się, że nie utrudniamy ich pracy poprzez dalsze rozprzestrzenianie się tej choroby. Bez względu na to, gdzie jesteś, @WHO udostępniło kilka wskazówek, które mogą pomóc. Być może widzieliście je lub słyszeliście wcześniej, ale są one równie ważne dzisiaj, jak zawsze"
-  czytamy. 

Przypomnij sobie o… MIÓD, CZYLI PŁYNNE ZŁOTO. JAK GO KUPOWAĆ I JAK SPRAWDZIĆ, CZY JEST PRAWDZIWY

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK

Portal Życie pisał również o… KAROLINA SZOSTAK ŻYJE W PRAWDZIWYM LUKSUSIE. JAK WYGLĄDA WNĘTRZE JEJ DOMU