Karolina Szostak jest prezenterką telewizyjną, reporterką, a także dziennikarką sportową. 45-letnia celebrytka na co dzień mieszka w Warszawie, ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Karierę w mediach zaczęła bardzo wcześnie, jako piętnastolatka. Od tego czasu związana jest z dziennikarstwem, od lat uprawia także sport, a fani wciąż pamiętają jej niesamowitą metamorfozę.

Karolina Szostak pokazała swój dom

Teraz, w czasie pandemii koronawirusa, także ona pozostaje w domu, jeśli tylko ma taką możliwość. Karolina Szostak przestawiła się na tzw. home office – pracę zdalną.

Dzięki temu minimalizuje ryzyko zachorowania na koronawirusa oraz dalszego zarażania. Swoim postępowaniem bardzo zaplusowała u fanów, którzy doceniają gwiazdy biorące sobie do serca akcję „Zostań w domu” (jednymi z bardziej znanych propagatorów tych działań są również np. Deynn i Majewski, którzy dają dobry przykład obserwatorom).

Karolina Szostak przy okazji swojej zdalnej pracy codziennie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami. Dzięki temu zachęca do pozostania w domach, a przy okazji pokazuje wnętrza swojego domu.

Fani kochają oglądać domy i mieszkania swoich idoli, dlatego zdjęcia Karoliny Szostak są dla nich prawdziwą gratką. Mogą na nich zobaczyć, w jakich warunkach żyje.

Dziennikarka pracuje z domu w domowych, wygodnych ciuchach – nie stroi się, gdy nie wychodzi między innych. Poza pracą pokazuje także, co robi w pozostałym czasie – zajmuje się m.in. gotowaniem (ostatnio relaksowała się, gdy czekała na to, aż zupa tybetańska będzie gotowa).

Wnętrze mieszkania Karoliny Szostak wygląda intrygująco – znajdziemy tam akcenty nawiązujące do różnych stylów. I choć całość wygląda dość zwariowanie, to jednak w nietypowy sposób łączy się ze sobą i sprawia wrażenie dobrze dobranego wyposażenia.

Karolina Szostak ma bardzo przytulny salon z kominkiem i sypialnię, w której postawiła na szarości, a poszewki poduszek dobrane są pod kolor tapety.

Przypomnij sobie o… ADRIANA KALSKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI TRZYMAJĄ SIĘ NA DYSTANS. KORONAWIRUS MOCNO ZMIENIŁ ICH RELACJĘ

Jak informował portal Życie: ZENEK MARTYNIUK DRŻY O ZDROWIE MAMY. ŚWIĘTA SPĘDZĄ OSOBNO

Portal Życie pisał również o… CZY KAMIL STOCH SKOŃCZY KARIERĘ? SKOCZEK W KOŃCU SKOMENTOWAŁ OSTATNIE DONIESIENIA