Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski to para znana nie tylko z ekranu – są w związku także prywatnie. To ulubieńcy Polaków, którzy chętnie obserwują ich życie – trzeba przyznać, że aktorski duet świetnie się razem prezentuje.

Jednak nie zawsze jest tak kolorowo, jak by się tego chciało. Pandemia koronawirusa dotyka nie tylko przeciętnych Polaków, ale także gwiazdy. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przekonali się o tym na własnej skórze.

Nie wszyscy Polacy stosują się do zaleceń rządowych, promowanych także przez propagatorów akcji „Zostań w domu”. Co na ten temat sądzi gwiazdorska para?

Czy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przejęli się koronawirusem?

Jak mówi para w „Kulisach M jak miłość”, choć na co dzień spędzają sporo czasu razem – na planie i poza nim – pandemia nieco zmieniła ich relację. Teraz, w obliczu zagrożenia, wolą trzymać się na bezpieczny dystans.

W kulisach serialu gwiazdy ujawniają, jak przeżywają czas kwarantanny. Dla części z nich jest to cięższy okres, jednak starają się przestrzegać zaleceń.

Jak podkreśla Adriana Kalska, trzeba potraktować sprawę z należytą powagą.

„Pamiętajcie, że to nie są wakacje! Lepiej pozostać w domu, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo innych! (...) Normalnie nagrałbym ten film z Mikołajem, ale musimy zachować odpowiednią odległość i ktoś musi trzymać telefon” – zażartowała aktorka.

Adriana Kalska podkreśliła, że służba zdrowia pełni nieocenioną rolę w obecnej sytuacji, a wszyscy medycy starają się robić, co mogą, by ratować kolejne osoby.

„Służba zdrowia naprawdę stara się jak może i ci ludzie pomagają nam, często ryzykując swoje zdrowie i życie, i zdrowie swoich bliskich. Wielkie brawa” – powiedziała.

Mikołaj Roznerski przyznał, że ten czas wykorzystuje na rozwój pasji – gotowania. Dodał, że Ada bardzo chętnie zjada przygotowane przez niego potrawy.

Choć bardzo dojrzale podchodzą do tematu kwarantanny, to drobne żarty umilają im przetrwać czas, który jest ciężki dla nas wszystkich.

Przypomnij sobie o… KIEDY MY SIEDZIMY W DOMACH, ONE POZNAJĄ NIEZNANY ŚWIAT. ZWIERZĘTA OPANOWAŁY ULICE MIAST

Jak informował portal Życie: TE PEWNE ZASADY POZWOLĄ CI CIESZYĆ SIĘ PIĘKNYMI STORCZYKAMI PRZEZ DŁUGI CZAS. WYSTARCZY WYKONAĆ KILKA PROSTYCH KROKÓW

Portal Życie pisał również o… TO NAGRANIE ROZCZULI KAŻDEGO. CHORY CHŁOPIEC WRESZCIE SPOTKAŁ KOGOŚ PODOBNEGO DO SIEBIE. TO CO ZROBIŁ JEST NIESAMOWITE