Ten chłopczyk czuł się inny. Wszystko z powodu tego, że urodził się bez rączki. Smutek, jaki towarzyszył mu na co dzień minął, kiedy spotkał dziewczynę, która podobnie jak on urodziła się bez kończyny. Film ze spotkania tej dwójki jest ogromnie wzruszający. To trzeba zobaczyć.

Kiedy Colleen Tidd zaszła w ciążę, była ogromnie szczęśliwa. Pewnego dnia jej świat wywrócił się do góry nogami. Wszystko za sprawą tego, co przekazali jej lekarze.

Kiedy kobieta udała się na rutynowe badania, dowiedziała się wówczas, że jej nienarodzony synek ma wadę genetyczną. Lekarze przekazali ciężarnej, że najprawdopodobniej urodzi dziecko bez ręki. Zarówno dla niej jaki małżonka był to ogromny szok. Para postanowiła wychować dziecko. Rozpoczęli poszukiwania, które pomogłyby im poradzić sobie z tą ciężką sytuacją.

Poszukując informacji w Internecie, przyszli rodzice natknęli się na organizację, która zajmuje się wspieraniem osób z deformacją kończyny. Organizacja Lucky Fin Project walczy również o zwiększenie społecznej świadomości. Pragnie uświadamiać społeczeństwo, Z jakimi problemami i potrzebami zmagają się ludzie urodzeni z deformacją.

Kiedy chłopczyk miał zaledwie rok, udał się z rodzicami na spotkanie grupy. To właśnie tam spotkał obcą kobietę, która zmagała się z takim samym problemem jak on. Film, który nagrali rodzice jest niezwykły. 

Gepostet von Colleen Miles Tidd am Samstag, 20. Oktober 2018
 

Przypomnij sobie o… ZNAK ZODIAKU WIELE MÓWI O CZŁOWIEKU. JAKIE SĄ OSOBY SPOD ZNAKU PANNY