Od dobrych kilku lat programy typu talent show są coraz bardziej popularne. Telewidzowie chętnie obserwują, jakie talenty posiadają ich uczestnicy, i dopingują swoich ulubieńców.

Do tego typu produkcji zgłaszają się tysiące osób. Popularne w Polsce „Mam Talent” czy „X-Factor” przyciągają przed telewizory miliony osób, a wielu tych, którzy marzy o pokazaniu się światu, a być może i wygranej, pojawia się po drugiej stronie ekranu.

„Mam Talent” to program emitowany nie tylko w Polsce – formuła jest taka sama w wielu krajach. Tam również znajduje się ogromne grono odbiorców produkcji.

Sporą część uczestników stanowią osoby młode – często nastoletnie.

Ten chłopak przeżył prawdziwy szok podczas nagrania

Jednym z uczestników brytyjskiego „Mam Talent” był pewien nastolatek, Reuben Gray. Chłopak chciał pokazać swój talent kompozytorski i wokalny.

Na nagraniu do programu miał wykonać piosenkę, którą sam skomponował. Gdy spojrzał w kierunku widowni, dostrzegł swoją mamę, która przyjechała, by dodawać mu otuchy, a obok niej… tatę, którego już od dawna nie widział.

16-letni Reuben na co dzień mieszka z matką, gdyż jego tata pracuje i mieszka w innym kraju, przez co bardzo rzadko się widują.

Chłopak nieco zdziwił się, gdy jeden z jurorów spytał o jego ojca i o to, czy kibicuje mu bardziej niż mama. Już po chwili wszystko się wyjaśniło – tata nastolatka siedział na widowni.

Reuben był bardzo wzruszony, gdyż nie spodziewał się, że jego tata przyjedzie z innego kraju tylko po to, by zobaczyć, jak pójdzie mu występ.

Reuben wykonał swój utwór, który zadedykował dziewczynie, którą swego czasu źle potraktował. Jego piosenka bardzo spodobała się wszystkim jurorom oraz publiczności, a także telewidzom.

Przypomnij sobie o… TATA ROKU KARMI SWOJE DZIECKO WARZYWAMI. MA ŚWIETNY SPOSÓB NA NIEJADKA, MAMA DZIECKA BYŁA ZDUMIONA

Jak informował portal Życie: ZNAK ZODIAKU WIELE MÓWI O CZŁOWIEKU. JAKIE SĄ OSOBY SPOD ZNAKU PANNY

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITA FOTOGRAFIA KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE Z OKAZJI DNIA MATKI. TO ZDJĘCIE MA DRUGIE DNO