Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – związek 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się po dwóch latach randkowania. Teraz piosenkarka zamierza zorganizować ślub roku. Nic w tym dziwnego, ponieważ sam pierścionek zaręczynowy, który Alex Rodriguez podarował swojej narzeczonej, wart jest 4,5 miliona dolarów!

Popularna wokalistka miała powiedzieć sakramentalne „tak” już w święta Bożego Narodzenia. Wesele odbyło się w Aspen, popularnym wśród gwiazd zimowym kurorcie. Przyjęcie wyprawione było z motywem przewodnim zimowej krainy czarów.

Wiadomo już, że na przyjęciu pojawić miały się białe ciasto oraz białe kwiaty. Ponadto popularna piosenka miała mieć na sobie białą kreację zrobioną na specjalne zamówienie przez dom mody Versace.

Ślub popularnej pary Hollywood miał być wydarzeniem roku. Pojawić się na nim miało wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Swoją obecność potwierdziły podobno Lady Gaga, Drake, Gorge Clooney i Britney Spears.

Takie informacje podaje magazyn „In Touch”, który dotarł do osoby z bliskiego kręgu znajomych popularnej pary. Zdaniem informatora, ślub kosztował aż 3 miliony dolarów.

Czy do ślubu doszło?

Póki co para nie skomentowała doniesień dotyczących ślubu. Zgodnie z tym co podał magazyn „Life and Style”, rok 2020 Jennifer Lopez rozpoczęła z obrączka na palcu. Zgodnie z doniesieniami magazynu cała ceremonia zaślubin miała motyw przewodni, którym była zimowa kraina. Dokładna data ślubu pary nie była znana. Media dalej zastanawiają się nad tym czy parze udało się pobrać. Pozostaje tylko czy czekać na fotografię z uroczystości. 

 

Przypomnij sobie o… TATA ROKU KARMI SWOJE DZIECKO WARZYWAMI. MA ŚWIETNY SPOSÓB NA NIEJADKA, MAMA DZIECKA BYŁA ZDUMIONA

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK