Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Teraz prezenterka stara się powrócić do codzienności, której doświadczała do tej pory. Powoli zaczyna odnajdywać się w swoich dotychczasowych rolach, wraca do pełnienia swoich obowiązków, pokazuje się fotoreporterom i zaczyna coraz więcej publikować w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu

Fani z pewnością będą zdziwieni faktem, że Agnieszka Woźniak-Starak… przygotowuje się do ceremonii zaślubin.

Te informacje zostały ujawnione przez jednego z pracowników stacji TVN. Warto jednak zaznaczyć, że nie będzie to ślub prezenterki, a jej przyjaciółki.

Już niedługo Zofia Ślotała, stylistka, a także przyjaciółka Agnieszki, wyjdzie za mąż. To właśnie na tę ceremonię szykuje się dziennikarka.

Dotychczas nikt nie miał pojęcia, kiedy może się spodziewać ślubu Zofii Ślotały – przygotowania odbywają się z dala od mediów, nikt nie ujawniał ich szczegółów. Jednak jeden z pracowników TVN przyznał, że to będzie już niedługo, zdradził także ciekawe informacje na temat samego ślubu.

Jak utrzymuje informator, Agnieszka Woźniak-Starak prawdopodobnie będzie druhną Zofii Ślotały, dlatego rozpoczęła już przygotowania do ślubu swojej przyjaciółki.

- Zosia wychodzi za Kamila. Niewykluczone, że Aga będzie druhną na jej weselu. Bardzo się cieszy szczęściem koleżanki i mocno trzyma kciuki za jej małżeńskie szczęście – mówił pracownik TVN.

Teraz, gdy Agnieszka Woźniak-Starak ma się coraz lepiej, z pewnością przygotowania do ślubu przyjaciółki są dla niej bardzo ważne. Trzymamy kciuki, by dobrze się bawiła na ceremonii i cieszyła się szczęściem Ślotały!

Przypomnij sobie o… ADRIANA KALSKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI TRZYMAJĄ SIĘ NA DYSTANS. KORONAWIRUS MOCNO ZMIENIŁ ICH RELACJĘ

Jak informował portal Życie: ZENEK MARTYNIUK DRŻY O ZDROWIE MAMY. ŚWIĘTA SPĘDZĄ OSOBNO

Portal Życie pisał również o… CZY KAMIL STOCH SKOŃCZY KARIERĘ? SKOCZEK W KOŃCU SKOMENTOWAŁ OSTATNIE DONIESIENIA