Krystyna Loska była najpopularniejszą polską prezenterką. Kobieta zakończyła prace w telewizji w 1994 roku. Jak sama przyznaje, za telewizją nie tęskni. Sława pozostała jej po dziś dzień. Kobiecie zdarza się być zaczepianą na ulicy.

Grażyna Torbicka opiekuje się matką

Obecnie, po 33 latach pracy w telewizji, 82-letnia Krystyna Loska utrzymuje się z niewielkiej emerytury. Kobiecie pomaga córka – Grażyna Torbicka.

Grażyna Torbicka urodziła się 24 maja 1959 roku. Rodzicami jedynaczki są Krystyna Loska – znana prezenterka telewizyjna i działacz Henryk Loska.

Po śmierci męża Krystyny Loski, Henryka, matka z córką bardzo się do siebie zbliżyły. Prezenterka może liczyć na pomoc córki, jednakże nie chce zamieszkać z Grażyną na stale.

"Odwiedzam oczywiście Grażynkę, ale mieszkam u siebie i cenię sobie to, że jestem samodzielna" – mówi Krystyna Loska

Co na to córka prezenterki? Jak podaje „Pomponik”, Grażyna Torbicka zgadza się z decyzją matki.

Mama na to nie pozwoli, jest niezależna, wszystko chce robić sama. Ale ja mam podobnie. Obie w kuchni? Nie ma takiej opcji. Najpierw jedna robi swoje, potem druga".

Krystyna Loska, zjednywała sobie ludzi swoją naturalnością

Za sukcesem zawodowym Loski stała jej naturalność. Jak przyznaje sama, w potrafiła zachowywać się normalnie i nikogo nie udawała. To właśnie spowodowało, że tylu ludzi ją uwielbiało.

"Dobrze czułam się w swoim zawodzie może dlatego, że nie starałam się być przed ludźmi inna, niż jestem. Myślę, że to bardzo męczące być innym przed publicznością, a innym w rzeczywistości".

Jej kariera w telewizji rozpoczęła się przypadkiem

Początkowo Krystyna Loska pracowała w radiu. Kobieta prowadziła jeden z najpopularniejszych wówczas programów - "To idzie młodość. Kiedy na korytarzu budynku, w którym znajdowała się zarówno rozgłośnia radiowa jak i telewizyjna, Krystyna spotkała dawnego kolegę, ten zaproponował jej pracę w telewizji.

W telewizji Krystyna Loska zaczynała jako lektorka. Jej kariera jako prezenterko, rozpoczęła się przypadkowo. Kobieta, która przed kamera nie czuła żadnego skrepowania, podjęła się próby zastąpienia na wizji jednego z kolegów, który nagle się rozchorował. Od tamtej pory, Krystyna Loska została prezenterką.

Obecnie Pani Krystyna Loska skończyła 87 lat. Mimo przebytego w 2017 roku zawału, kobieta czuje się na silach i jest w pełni samodzielna.

Warto sobie przypomnieć: DODA PODJĘŁA POWAŻNĄ DECYZJĘ. ARTYSTKA ZDECYDOWAŁA SIĘ PODDAĆ SERII BOLESNYCH ZABIEGÓW

Portal "Życie" pisał: NIEBYWAŁE ZAKOŃCZENIE SPEKTAKLU Z UDZIAŁEM KRÓLIKOWSKIEJ. JEJ SYN ANTEK NAGLE WSZEDŁ NA SCENE

Portal "Życie" pisał również o: EDYTA GÓRNIAK NIKNIE W OCZACH. GWIAZDĘ WYNISZCZA STRES. CO SIĘ DZIEJE W JEJ ŻYCIU