Czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies" wyemitowano we wrześniu 1966 roku. Od tego momentu stał się niezwykle popularny. Do dnia dzisiejszego ma wiele miłośników zarówno wśród starszych, jak i młodszych widzów.

Niemal każdy przynajmniej raz miał okazję przyjrzeć się przygodom załogi Rudego 102 i psa Szarika. Kultowy serial z lat 60. mimo upływu wielu lat nadal cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z przyjemnością wspominają młode postacie, które zostały zagrane przez wielkie gwiazdy.

Na początku planowano, że serial "Czterej pancerni i pies" będzie składał się jedynie z 7 odcinków. Odbiorcom tak spodobała się produkcja, że nakręcone kolejne 14 odcinków.

Stawka większa niż życie

Kolejnym kultowym serialem z czasów PRL była „Stawka większa niż życie”. Główną rolę odgrywał Stanisław Mikulski. Mężczyzna grał postać podwójnego agenta J-23.

Mężczyzna zdecydowanie zdobył serca kobiet. Serial zbierał przed telewizorami tysiące telewidzów, a bohaterowie i słynne cytaty z serialu zostały przez nich zapamiętane do dziś.

Stawiam na Tolka Banana

Ten młodzieżowy serial był uwielbiany przez tysiące telewidzów. Pokazał on problemy ówczesnych nastolatków, którym z pomocą przyszedł tytułowy Tolek.

7-odcnikowy serial został wyemitowany po raz pierwszy w 1973 roku i powstał na podstawie powieści Adama Bohdaja.

Podróż za jeden uśmiech

Przygody Poldka i Dudusia w serialu „Podróż za jeden uśmiech” śledziło mnóstwo ludzi. Ten młodzieżowy serial zrobił zdecydowaną furorę w latach siedemdziesiątych. Wiele osób wciąż chętnie do niego wraca.

Serial stworzony był głównie z myślą o dzieciach i młodzieży, jednak znalazł również grono wiernych dorosłych fanów. Główni bohaterzy- Poldek i Duduś, wybrali się z Krakowa nad morze do swoich mam.

Daleko od szosy

Serial został nagrany na przełomie lat 60. i 70. Opowiada on historię pochodzącego ze wsi Leszka Góreckiego, który przeniósł się do miasta i tam rozpoczął nowe życie. Widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili jego przygody w nowym miejscu.

Zobacz także: GWIAZDA SERIALU "CZTEREJ PANCERNI I PIES" ZDECYDOWANIE NIE MIAŁA SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI. TO ZASKAKUJĄCE DLA KOGO PORZUCIŁ JĄ MĄŻ

Może zainteresuje Cię to: NIESŁYCHANE. OTO NOWE INFORMACJE NA TEMAT JANOSIKA. AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ

Portal "Życie" informował o: ZEBRALI SIĘ PRZY WSPÓLNEJ MODLITWIE, ABY PRZEGONIĆ KORONAWIRUSA. SKUTKI MOGĄ BYĆ OPŁAKANE DLA CAŁEGO KRAJU