Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej kochanek – Marcin Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Były mąż Marty Kaczyńskiej został wypuszczony z aresztu

Marcin Dubieniecki, czyli kochanek, a następnie również mąż Marty Kaczyńskiej, miał kłopoty z prawem. CBA zatrzymało grupę osób zamieszanych w sprawę dotyczącą nadzoru nad SKOK Wołomin w latach 2012-2014 r. Do zatrzymania doszło w Gdyni i w Szczecinie, a także w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Eksmałżonek Kaczyńskiej, były adwokat, już w 2015 roku trafił za kratki na ponad 14 miesięcy w związku z zarzutami dotyczącymi wyłudzenia kilkunastu milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W 2019 roku został ponownie aresztowany.

Mężczyzna został oskarżony o przyjmowanie łapówek od biznesmena Krzysztofa B. Był ścigany nakazem aresztowania.

Przed kilkoma dniami Marcin Dubieniecki został wypuszczony na wolność po czterech miesiącach aresztu. Zapewne mocno stęsknił się za córką, Martyną.

Chwilę po wyjściu na wolność Dubieniecki postanowił spędzić czas ze swoją latoroślą i wybrał się na Hipodrom w Sopocie, by tam trzymać kciuki za nastolatkę, która uczestniczyła w zawodach jeździeckich.

Martyna kocha jazdę konną i ma spory talent, bierze udział w kolejnych zawodach i odnotowuje coraz lepsze wyniki. Zwykle na trybunach można wypatrzeć Martę Kaczyńską, jednak tym razem ze swoją pociechą pojawił się Marcin Dubieniecki.

Jak widać, mężczyzna wygląda bardzo dobrze – jest modnie, schludnie ubrany, sprawia wrażenie zadowolonego.

Przypomnij sobie o… MARTA KACZYŃSKA ZACHWALA PUBLICZNE PRZEDSZKOLE. JEJ CÓRKI CHODZĄ DO PRYWATNYCH SZKÓŁ, CZYŻBY CHCIAŁA OSZCZĘDZIĆ NA EDUKACJI SYNA

Jak informował portal Życie: GWIAZDY ODNOTOWUJĄ GIGANTYCZNE STRATY. WSZYSTKO PRZEZ KORONAWIRUSA

Portal Życie pisał również o… BABA WANGA PRZEWIDUJE, CO ZDARZY SIĘ W 2020 ROKU. OBY JEJ PRZEPOWIEDNIE SIĘ NIE ZIŚCIŁY