Wangelija Pandewa Dimitrowa urodziła się w Bułgarii. Kobieta znana jest ze swojej umiejętności jasnowidzenia. Mówi się, że sprawdzalność przepowiedni Baby Wangi znajduje się na poziomie 75 procent. Po pomoc do niej zwróciło się blisko milion ludzi z całego świata.

Jasnowidzka zmarła w 1996 roku. Choć od jej śmierci minęło już sporo lat, w dalszym ciągu miliony ludzi na całym świecie opiera się na jej przepowiedniach. Baba Wanga przewiedziała wiele sytuacji, z których poradzeniem sobie wiąże się wiele trudności…

Przepowiednie Baby Wangi

Baba Wanga przepowiedziała wiele sytuacji, które znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wśród nich znalazły się takie wydarzenia jak to, że Hitler dojdzie do władzy, rozpocznie się II wojna światowa, ZSSR ulegnie rozpadowi, czy to, że Czarnobyl nawiedzi katastrofa nuklearna.

Jakie przepowiednie na 2020 rok ma dla nas wizjonerka?

Według przepowiedni w 2020 roku prezydent Stanów Zjednoczonych podupadnie na zdrowiu. Donald Trump ma zgodnie z wizjami jasnowidzki zachorować na trudną do zdiagnozowania chorobę, na którą zapadnie w ciągu jednej nocy. Jak mówi przepowiednia, choroba ma spowodować u przywódcy Stanów Zjednoczonych naglą utratę słuchu i trudności z poruszaniem się.

To nie będzie dobry rok także dla Wladimira Putina. Jak przepowiedziała staruszka, jeden z jego ochroniarzy ma zaplanować na niego zamach. To nie koniec smutnych przepowiednio dla Rosjan. Na wschodzie kraju spadnie meteoryt, który wywoła ogromne tsunami w Azji. Co więcej, Azje nawiedzi także silne trzęsienie ziemi, które skutkować będzie ogromną powodzią, w której ucierpieć mają Pakistańczycy, Chińczycy, Japończycy oraz Alaska.

Przypomnij sobie o… NAJLEPSZY DOMOWY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA NACZYŃ I BRUDNYCH POWIERZCHNI. POTRZEBA TYLKO DWÓCH SKŁADNIKÓW