Baba Wanga była słynną jasnowidzką, w której przepowiednie wierzył cały świat. Udało jej się trafnie przewidzieć m.in. wybuch drugiej wojny światowej, katastrofę w elektrowni atomowej w Czarnobylu, zatonięcie okrętu podwodnego Kursk oraz zamach z 11 września 2001 roku.

Przed swoją śmiercią Baba Wanga zapowiedziała, że jej miejsce niebawem zajmie kolejna jasnowidzka. Niektórzy uważają, że zesłaną przez nią następczynią jest Kaede Uber z Francji. Nastolatka tak samo jak Baba Wanga doświadcza wizji i ma poważne problemy ze wzrokiem.

Kaede Uber od urodzenia boryka się z poważną chorobą oczu, która w konsekwencji ma doprowadzić do jej całkowitej ślepoty. Przypomnijmy, że Baba Wanga straciła wzrok w wieku 12 lat. Niektórzy uważają, że podobieństwo tych dwóch kobiet jest uderzające!

Przepowiednie na 2020 rok

Proroctwa Kaede Uber na najbliższe lata w dużej mierze opowiadają o inwazji islamu na Europę, a także o czekających nas katastrofach ekologicznych.

Nastolatka z Francji zapowiada, że w 2020 roku czeka nas wiele tragicznych wydarzeń. Rozegrają się przede wszystkim na terenie Algierii, Syrii i Turcji. Wieszczka przestrzega również, że coś złego może stać się Ormianom.

Jej przepowiednie mówią o tym, że na świecie pojawi się niebawem nowa niebezpieczna ideologia. Jej rozpowszechnienie będzie nieść ze sobą nieprzeliczone ofiary w ludziach.

Dziewczyna jest niezwykle przychylnie nastawiona do Rosji. To właśnie w tym kraju zyskała największą sławę. W swoich proroctwach bardzo często podkreśla, że Władimir Putin jest wspaniałym władcą, a Rosja to wielka potęga.

Na portalu "Życie" dowiesz się także... PRZEPOWIEDNIA SIOSTRY ŁUCJI. CZY JAN PAWEŁ II WIEDZIAŁ JAKIE LOSY CZEKAJĄ JEGO I POLSKĘ?
Warto sobie przypomnieć... KONIEC ŚWIATA NASTĄPI PRZED 2026 ROKIEM? TYBETAŃSKI MNICH OSTRZEGA
Portal "Życie" informuje również o... NASTOLETNIA WIKTORIA OD DWÓCH TYGODNI NIE DAJE ZNAKU ŻYCIA. ZA JEJ ZNIKNIĘCIE MOŻE BYĆ ODPOWIEDZIALNY TEN MĘŻCZYZNA