Koniec świata to temat, który od zawsze budził kontrowersje. Wiele osób obecnie podchodzi do niego z dużym rozbawieniem. Nic dziwnego, gdyż wiele dotychczasowych przepowiedni i wizji ostatecznie nie sprawdziło się. Tylko w tym roku armageon miał nastąpić co najmniej kilka razy, a następne przewidziane są już w najbliższych tygodniach.

Proroctwo buddyjskiego lamy Czoki Lordo

Mimo, że wiele przepowiadanych końców świata nie nastąpiło, to nie oznacza, że każdą wzmiankę o niebezpieczeństwie należy całkowicie zignorować. Wiele osób uważa, że Dziamjang Czjentse Czoki Lodro miał wyjątkowe zdolności do przepowiadania przyszłości.

Swoje wizje opisał z bardzo dużą dokładnością, dlatego warto przynajmniej o nich posłuchać. Co więcej w proroctwach pojawiają się konkretne daty, które są coraz bliżej.

Czoki Lordo był buddyjskim mnichem i wizjonerem. Często opisywał swoje sny, w których miał widzieć wydarzenia w dalekiej przyszłości. Choć lama zmarł 60 lat temu, to większość jego przepowiedni dotyczy współczesnych czasów.

Większość z nich można przeczytać w publikacji “Światło objaśniające rzeczy”. Przedstawiony w niej Budda miał narzekać na niezdolność do opoczynku, zbyt długie życie ludzi oraz zepsucie języka i obyczajów.

“To, co nieuniknione, zapoczątkuje upadek meteorytu na skraj wielkiej wody, który nastąpi w roku Ognistego Konia, a ten wypada w 2026 r.” - niepokoją się internauci.

Okazuje się, że to dopiero początek nieszczęść i końca świata.

Co jeszcze nas czeka w najbliższej przyszłości?

W najbardziej przerażających fragmentach księgi można przeczytać:

“W Roku Ziemnej Małpy (tj. 2028) wybuchnie wielka epidemia, która odciśnie silne piętno. (…) W Roku Ognistego Konia ludzie doświadczą też wielkiego trzęsienia ziemi. Złe czasy przyjdą w Roku Kozy, a przyczyną tego będzie przeludnienie.

Niektórzy będą umierać w drodze, inni umrą na serce. W Roku Małpy będą też okropne powodzie. Latem pojawi się śmierć z powodu epidemii wywołanych przez głód. Demony będą w tym czasie wszędzie.”

Rok 2032 ma być nie lepszy:

“Ludzie będą umierać od świtu do zmierzchu. W tym czasie (…) drzewa upadną, podnóża gór spękają. (…) Na każde 10 osób pozostanie przy życiu tylko jedna.”

Czy wizja sprawdzi się? Przekonamy się w ciągu najbliższych 8-10 lat.

Pisaliśmy również o: CZĘŚĆ KRAJU ZAGROŻONA! W POLSCE POJAWIĄ SIĘ NIETYPOWE ZJAWISKA METEOROLOGICZNE

Jak informuje portal "Życie": JAK BĘDZIE WYGŁĄDAŁO ŻYCIE w 2036 ROKU? SZCZEGÓŁY ZDRADZA PODRÓŻNIK W CZASIE

Polecamy także: GWAŁTOWNY WZROST CEN. CHODZI O JEDNE Z NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANYCH PRODUKTÓW