Ludzi zawsze interesowała przyszłość i to, jak będzie wyglądało życie za kilka lat. Jeszcze niedawno stawiano tezy, wedle których w 2020 roku zamiast samochodów będziemy korzystać z kosmicznych pojazdów, a medycyna znajdzie złoty środek na nieśmiertelność.

Niestety, rok 2020 już za kilka miesięcy, a na oczekiwane zmiany się nie zanosi. W obecnych czasach, mimo postępu technologicznego ludzie nie wysuwają już tak daleko idących w przyszłość prognoz, gdyż jak wiadomo, niekoniecznie mogą się one sprawdzać.

Jednak wśród nas znajdą się tacy, którzy snują przewidywania na temat tego, co czeka nas w kolejnych latach. Jedną z takich osób jest John Titor, znany jako zagadkowy podróżnik w czasie.

John Titor urodził się w 1998 i jak twierdzi, przybył do współczesności (w roku 2000) z przyszłości ( z roku 2036) jako 38-latek. Świat po raz pierwszy o nim usłyszał w 2000 roku, kiedy to pojawiły się pierwsze internetowe publikacje mężczyzny.

Na pewnym forum dyskusyjnym zaczęły pojawiać się posty od tajemniczego użytkownika „TimeTravel_0”, dziś znanego jak Johna Titora. Co ciekawe, już wówczas podróżnik opowiadał o swoim przybyciu do współczesności wehikułem czasu.

Co czeka nas w 2036 roku?

Jak donosi portal "Papilot.pl", mężczyzna zdecydował się opowiedzieć o tym, czego możemy się spodziewać w roku 2036. Jego zdaniem w tym roku kluczową rolę na świecie odegra religia. Ludzkość ma bowiem powrócić do postępowania według zasad dekalogu w oryginalnej formie.

Ponadto, zdaniem Titora każdy będzie musiał służyć w wojsku. Sprawiedliwość z kolei, znów będzie egzekwowana za pomocą kary śmierci. Dużą rolę odegra też nowoczesna technologia. Internet będzie traktowany jak odnawialne źródło energii.

Dodatkowo, podróżnik zwraca uwagę na problemy związane ze środowiskiem. Ostrżega, że nasza planeta będzie silnie napromieniowana, a w wielu miejscach na świecie będzie brakować wody pitnej.

John Titor dodaje, że będzie się wówczas rodziło zdecydowanie mniej dzieci ze względu na porodowe komplikację oraz wysoką śmiertelność noworodków. Zdradza też, że nastąpi przełom w medycynie.

2036 rok przyniesie odpowiedź na pytanie m.in., jak skutecznie wyleczyć nowotwór. Podróżnik nie zakłada jednak nieśmiertelności, twierdzac, że nadal będzie ona częścią naszego istnienia.

Czy jego przepowiednie okażą się prawdziwe? Na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać...jakieś 17 lat.

Przypominamy o: OSTATNIE DNI POPULARNEJ AKCJI JEDNEGO Z DYSKONTÓW. ZOSTAŁO JUŻ BARDZO MAŁO CZASU

Informowaliśmy także: WIDZIELIŚMY ICH TYLKO W PODRĘCZNIKACH. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDALI NASI PRZODKOWIE

Portal "Życie" pisał też o: ZADZIWIAJĄCE ZACHOWANIE URZĘDNIKA! DOSYPYWAŁ COŚ UKRADKIEM KOBIETOM DO NAPOJÓW