W internecie można znaleźć wiele nagrań, które nie tylko wzruszają internautów, ale nierzadko bawią ich aż do łez. Wiele z nich wywołuje bardzo emocjonalne reakcje ze względu na obecność zwierząt, które podbijają serca internautów.

Prowodyrami w tym zakresie zdecydowanie są koty, które nieustannie zaskakują i zachwycają swoimi pomysłami oraz zachowaniami. Biorąc pod uwagę, ile takich filmików pojawia się w sieci, można byłoby wręcz rzec, że filmiki z kotami stanowią sporą część najpopularniejszych nagrań.

Jednak głównymi bohaterami mogą zostać również inne zwierzęta. Czasem zdarza się, że na nagraniu całe show skradnie… osioł.

Wspólny śpiew mężczyzny oraz osła

Autorem tego uroczego filmiku jest pewien mężczyzna, Travis Kinley. Jakiś czas temu na jego profilu na Facebooku pojawił się filmik, w którym czarnoskóry mężczyzna oraz osioł nazwany Nathan… śpiewają.

Choć brzmi jak żart, wcale tak nie jest. Travis Kinley postanowił wybrać się z kamerą do zwierząt i zaczął śpiewać piosenkę „Circle of Life”, którą wielu z nas może pamiętać z filmu „Król Lew”.

Gdy tylko zaintonował utwór, do śpiewu ochoczo przyłączył się jego czworonożny przyjaciel. Nathan świetnie sobie radzi!

Choć na filmie wyraźnie widać także konia, panowie zaśpiewali jedynie w duecie – być może koń poczuł się onieśmielony faktem, że cały występ był nagrywany… albo nie chciał przyćmić tego duetu swoim talentem?

Tak czy inaczej trzeba przyznać, że rzadko ma się okazję widzieć – i słyszeć – tak niezwykłe wykonanie utworu. Piosenka „Circle of Life” zaśpiewana na dwa głosy brzmi zupełnie inaczej.

Nagranie obejrzało już ponad 6 milionów internautów. To niezwykłe, jak może brzmieć utwór, gdy do śpiewania przyłączy się osioł!

😂😂😂😂 Did the Lion King opening and Nathan joined in with me! 😂😂😂😂 I love this dude! #DareToShare #IWokeUpLikeThis

Gepostet von Travis Kinley am Donnerstag, 25. Juli 2019

Przypomnij sobie o… STARSZE MAŁŻEŃSTWO STRACIŁO DOM, GDY WNUK SPRZEDAŁ GO BEZ ICH WIEDZY. MUSIELI SIĘ WYPROWADZIĆ

Jak informował portal Życie: PRAWDZIWE UCZUCIE NIGDY NIE WYGASA. TO STARSZE MAŁŻEŃSTWO JEST DOSKONAŁYM DOWODEM

Portal Życie pisał również o… GDY RÓŻE ZWIĘDNĄ, WARTO WYKORZYSTAĆ ICH ŁODYGI. TO NIEZWYKŁE ROZWIĄZANIE PRZYPADNIE DO GUSTU KAŻDEMU MIŁOŚNIKOWI KWIATÓW