Miłość to cudowne uczucie, które jest na wagę złota – nie każdemu dane jest przeżyć tę prawdziwą. Właśnie dlatego powinno się ją tym bardziej cenić.

Wielu z nas marzy o tym, by móc przeżyć tak ogromne uczucie, lecz nie każdy ma szansę. Jednak jeśli już uda nam się znaleźć tę drugą osobę, z którą chcemy iść przez życie, sprawdza się powiedzenie, że miłość nie ma terminu ważności.

Moment, w którym dwie bratnie dusze spotykają się, jest niezwykły. Często jeszcze nie wiedzą o tym, że pozostaną ze sobą przez resztę życia.

Gepostet von Ardis Behrendsen am Freitag, 11. Oktober 2019

Choć wokół nas jest wiele rozstań, separacji oraz rozwodów, to istnieją pary, które trwają przy sobie do końca. Niektórzy robią to z przyzwyczajenia, inni zaś naprawdę się kochają i okazują to każdego dnia.

Niezwykła miłość starszego małżeństwa

Leonard i Shirley to dwoje starszych ludzi, którzy są ze sobą już od wielu, wielu lat. Ostatnio obchodzili 72 rocznicę ślubu.

Ich uczucie wciąż kwitnie. Oboje mieszkają w domu opieki, który nazywa się Grace Manor Centre. Pewna pielęgniarka, która poznała tę parę, była niesamowicie wzruszona historią oraz wielkim uczuciem, jakie łączy dwoje starszych ludzi.

Pielęgniarka Ardis Behrendsen pragnęła, by para mogła razem spędzić cały dzień. Podarowała im piękny prezent – sprezentowała Shirley piękną różową sukienkę, a także zabrała oboje na romantyczną sesję zdjęciową.

Gepostet von Ardis Behrendsen am Freitag, 11. Oktober 2019

Następnie Ardis poprosiła o zgodę starszych państwa i gdy ją wyrazili, opublikowała zdjęcia małżeństwa na swoim profilu na Facebooku.

Internauci są wprost zachwyceni cudownym uczuciem, które widać na fotografiach pary. Jak wspomniała Ardis, uwielbia pracę ze starszymi osobami i pracuje w ten sposób już od lat.

Jednak dodała także, że dzień, który spędziła wspólnie z Shirley oraz Leonardem, to „najbardziej wyjątkowy, jaki przeżyła, pracując w służbie zdrowia”.

Oh buddy, where do I even begin..... I have to admit, as happy as I am for you that your broken heart is healed and you...

Gepostet von Ardis Behrendsen am Sonntag, 19. Januar 2020

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ WYSZŁA Z SALI SĄDOWEJ ZE ŁZAMI W OCZACH. POCIESZYŁY JĄ PIĘKNE KWIATY OD MĘŻCZYZNY

Jak informował portal Życie: STARSZE MAŁŻEŃSTWO STRACIŁO DOM, GDY WNUK SPRZEDAŁ GO BEZ ICH WIEDZY. MUSIELI SIĘ WYPROWADZIĆ

Portal Życie pisał również o… RAFAŁ KRÓLIKOWSKI MA NIESAMOWICIE PRZYSTOJNEGO SYNA. KOBIETY GO UWIELBIAJĄ