Ten pies jest ulubieńcem Internatów. Zwierzak ma jedną specyficzną cechę, dzięki której staje się wyjątkowy. Każdy, kto go widział, nie potrafi przejść obok niego obojętnie.

Właściciele psiaka pokazali zdjęcie swojego pupila w Internecie. Wielu internautów nie może uwierzyć, że tak naprawdę wygląda.

Cecha charakterystyczna psiny jest to, że jego twarz przypomina twarz ludzką! Ludzie nie potrafią zrozumieć tego, dlaczego zwierzę ma taki wyraz pyska.

Zwierzak z ludzką twarzą wzbudza mieszane uczucia. Dla jednych jest wyjątkowy, u innych wywołuje przerażenie.

Zdjęcia zamieszczane przez właścicieli psa o imieniu Nori - Kevina Hurless i Tiffany Ngo, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Mimika, jaką prezentuje zwierzę do złudzenia przypomina tę prezentowana przez ludzi.

– Kiedy był szczeniakiem wciąż do nas ktoś podchodził i zadawał pytania. Stało się to rzadsze, gdy się zestarzał, ale często słyszymy, że ma „ludzką twarz i oczy” – powiedział Kevin Hurless, właścicielka Nori.

Zycie i przygody pieska możemy oglądać na Instagramie, na którym właściciele Nori zamieszczają zdjęcia zwierzaka.

View this post on Instagram

Fill ‘er up!!!!!!!!!

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

Nori jest psem rasy aussiedoodle. Jest to rasa, która powstała w wyniku krzyżówki pudla i owczarka australijskiego. Hybryda odziedzicza cechy genetyczne każdego z rodziców, jednak za każdym razem są one inne. Dzięki temu wygląd psów występujących w obrębie jednej rasy, może się znacznie różnic.

Przypomnij sobie o… SYNEK OLGI KALICKIEJ JEST W SZPITALU. ZŁAPAŁ WIRUSA