Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Wokalista grupy „Akcent” przez wielu został okrzyknięty jej królem.

Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam Martyniuk pojawia się na największych imprezach w kraju.

Gwiazdor funkcjonuje na estradzie od lat. Lider zespołu Akcent od 1989 roku regularnie koncertuje.

I choć od początku jego utwory podobały się słuchaczom muzyki tanecznej, prawdziwą sławę przyniosła mu piosenka "Przez Twe oczy zielone". Okazała się ona hitem.

Czadoman wyznał tajemnicę dotyczącą Zenka Martyniuka

34-letni Paweł Dudek, znany jako Czadoman, także zajmuje się muzyką disco polo. Mężczyzna ma jednak dużo krótszy staż od popularnego Zenka Martyniuka. Swoją karierę rozpoczął w 2013 roku. Nagrał między innymi takie hity jak: "Ruda tańczy jak szalona" i "Chodź na kolana".

Choć mężczyzna na stałe zagościł na disco-polowej scenie, przyznał jednak, że nie znał wielu muzyków z branży. Co dziwne, nawet samego Zenka Martyniuka! Czadoman przyznał, że dopiero jakiś czas temu dowiedział się o istnieniu króla disco-polo. Trzeba przyznać, że jego zwierzenie było dość zaskakujące. Myślicie, że to prawda?

- „Jeszcze 5 lat temu nie słyszałem o Zenku. Jeżeli chodzi o disco polo, to oczywiście wiedziałem, że jest Marcin Miller i Radek Liszewski. Każdy zna „Niech żyje wolność” zespołu Boys, czy „Ja uwielbiam ją” zespołu Weekend. Kariera Zenka jednak mi umknęła i nie miałem pojęcia o jego istnieniu” - przyznał Czadoman.

Przypomnij sobie o… NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA. PRZEKONAŁ SIĘ O TYM PEWIEN RABUŚ

Jak informował portal Życie: WIELKA TAJEMNICA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR NIE CHCIAŁ, BY TO UJRZAŁO WYSZŁO NA JAW

Portal Życie pisał również o… TA HISTORIA JEST NIEPRAWDOPODOBNA. DZIEWCZYNA ODNALAZŁA SWOJĄ MATKĘ PO 52 LATACH