Amerykanka zniknęła bez śladu

Sprawa Amerykanki Lucy Ann Johnson jest bardzo tajemnicza. Pewnego majowego dnia w 1965 roku kobieta po prostu zniknęła bez śladu .Mąż kobiety zgłosił całą sprawę na policję 14 maja 1965 roku. Przyznał nawet, że kobieta zniknęła kilka miesięcy wcześniej.

Początkowo policja nie mogła uwierzyć w jego zeznania i stwierdzono nawet, że Marvin miał coś wspólnego z jej zniknięciem. Podejrzewano go o zabójstwo.

Mężczyzna i jego sąsiedzi zostali przesłuchani. Następnie policja przekopała także jego podwórko. Nie znaleziono jednak ciała Lucy Ann Johnson. Jej mąż nie dostał żadnych zarzutów. Marvin ponownie wziął ślub. Zmarł w latach dziewięćdziesiątych ze przyczyn naturalnych.

Policja nie wstrzymała poszukiwań. Śledczy wciąż poszukiwali zaginionej kobiety. Wykonywali testy DNA na niezidentyfikowanych szczątkach. Nie udało im się jednak znaleźć Lucy Ann.

Dziewczyna odnalazła swoją matkę po 52 latach

Lucy Ann Johnson zniknęła, gdy jej córka miała 7 lat. Dziewczyna była pewna, że jej matka nie żyje. Nigdy nie próbowała się z nią kontaktować i nie dawała znaku życia.

Jednak po ponad 50 latach od jej zaginięcia, Linda postanowiła, że spróbuje ją odszukać. Umieściła w gazecie „ Yukon News” informację o swoich dziadkach i matce oraz poprosiła ludzi o podanie jakichkolwiek informacji na temat rodziny.

Po jakimś czasie zadzwoniła do niej pewna kobieta, która przyznała, że jest jej matką. Lucy i Lina początkowo tylko wymieniały się mailami, a po jakimś czasie postanowiły, że się spotkają.

Nieznane są jednak przyczyny zniknięcia Lucy Ann. Linda wyznała jednak, że nie ma żalu do matki i chce jedynie nadrobić wszystkie stracone lata.

Przypomnij sobie o… BABCIA I DZIADEK TO PRAWDZIWY SKARB. JAKA JEST ROLA DZIADKÓW W ŻYCIU WNUKÓW

Jak informował portal Życie… NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA. PRZEKONAŁ SIĘ O TYM PEWIEN RABUŚ

Portal Życie pisał również o… WIELKA TAJEMNICA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR NIE CHCIAŁ, BY TO UJRZAŁO WYSZŁO NA JAW