To, że koty polują na gryzonie, nikogo nie dziwi. Zdziwić może jednak fakt, że nie zawsze mają złe in intencje, a mysz nie staje się ich zabawką, a wręcz przeciwnie… przyjacielem!

Pewien kociak upolował mysz, to co zrobił z nią później, nie mieści się w głowie!

Kot początkowo próbował złapać mysz, kiedy była już jego, postanowił wziąć ją i zanieść do swojej miski. Jak się okazuje wcale nie chciał jej zjeść. Film, który przestawia sytuacje, stał się hitem Internetu, koniecznie trzeba go zobaczyć!

Poruszające nagranie trafiło na Twittera. Internauci nie przeszli obok niego obojętnie. Film szybko stal się ich ulubieńcem, a pod postem z video pojawiła się fala komentarzy.

William, bo tak nazywa się bohater filmiku, to kot, który upolował mysz, a następnie dumnie zaniósł ją do swojej miski. Co ciekawe, wcale nie zamierzał jej zjeść.

Kiedy zwierzę doszło do miski z jedzeniem, wypuściło mysz i zaprosiło swoją przyjaciółkę do wspólnego jedzenia. Na filmie widać, jak kociak zachęca małego gryzonia to tego, by spróbował kociej karmy.

Co ciekawe, mysz nie boi się kocura i towarzyszy mu podczas jedzenia.

Internauci nie mogli wyjść z podziwu. Pod filmem można poczytać ciekawe komentarze.

- Przyniósł mysz na deser - zażartowała komentująca.

- Ta mysz musi się w końcu nauczyć, że najpierw ją utuczy, a później zje. Ale to naprawdę urocze wideo – zaśmiał się kolejny użytkownik.

Zobacz także: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK