Ilona Ostrowska (45 l.) jest jedną z głównych postaci popularnego serialu „Ranczo”. Aktorka wciela się tam w rolę Lusi, którą łączy miłosna relacja z Kusym (w tej roli Paweł Królikowski).

Ona Amerykanka, polskiego pochodzenia zamieszkała we wsi Wilkowyje gdzie poznała ambitnego malarza, zmagającego się z alkoholizmem. Serialowych bohaterów połączyła miłość i założyli rodzinę.

Jednak serialowa Lusi nie miała tyle szczęścia do miłości w życiu prywatnym, co w serialu. Aktorka przeżyła duże załamanie.

Paweł Królikowski połączył Ilonę z Jackiem Borcuchem

Wiadomym jest fakt, że Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski bardzo się zaprzyjaźnili, dzięki wspólnej pracy w serialu „Ranczo”. Obydwoje mogą zawsze liczyć na wzajemną pomoc.

Okazuje się, że Ilona Ostrowska poznała swojego byłego męża właśnie dzięki Królikowskiemu.

- „Ośmielę się powiedzieć, że to dzięki temu, że tak silnie reklamowałem Jackowi instytucję małżeństwa, on poślubił Ilonę” – opowiadał kilka lat temu Paweł Królikowski.

Ilona Ostrowska wyszła za mąż za Jacka Borcucha w 2004 roku. Niestety już w 2012 roku doszło do rozwodu. Było to także niezłym szokiem dla Pawła Królikowskiego, gdyż to on poznał tych dwoje ze sobą i miał nadzieję, że ich związek przetrwa wszystko.

Rozwód Ilony Ostrowskiej z Borcuchem

Aktorka bardzo źle przeżyła rozwód z mężem. Głównie ze względu na to, że para ma wspólne dziecko. Ilona Ostrowska chciała być dobrym przykładem dla córki.

Co było jednak przyczyną rozstania? Otóż, według informacji mediów, Jacek Borcuch w 2008 roku wdał się w romans z dużo młodszą Olgą Frycz. Początkowo Ilona chciała wybaczyć mężowi zdradę i wszystko naprawić. Ten miał jednak inne plany.

Jacek Borcuch zażądał rozwodu, na który Ilona Ostrowska początkowo nie chciała się zgodzić. Kobieta była pewna, że mąż „wyszumi się” i wróci do rodziny.

- „Ilona ma nadzieję, że Jacek, który zawsze był artystą chodzącym własnymi drogami, w końcu się opamięta i wróci na łono rodziny. Nie chciałaby kiedyś powiedzieć córce, że to ona złożyła w sądzie papiery rozwodowe (…) Jest uparta i nie poddaje się, bo wierzy, że Olga Frycz to chwilowa słabość jej męża, który tak naprawdę kocha tylko ją” – wyznał jakiś czas temu dla „Faktu” znajomy Ostrowskiej i Borcucha.

Jednak Ilona Ostrowska nie miała racji. Jacek wciąż tkwił w nowym związku, dlatego finalnie para w 2012 roku zdecydowała się na rozwód. Popularna aktorka „Rancza” otrzymała prawo opieki nad córką.

Może zainteresuje Cię to: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Polecamy także: JOANNA KRUPA POZBYWA SIĘ CIĄŻOWYCH POZOSTAŁOŚCI. CELEBRYTKA ĆWICZY U BOKU NAJPOPULARNIEJSZEJ TRENERKI GWIAZD

Portal "Życie" informował o: PIOTR FRONCZEWSKI PRZESZEDŁ PILNĄ OPERACJĘ. CHOROBA DAJE MU SIĘ WE ZNAKI