W ostatnim czasie media dość często publikują nowe informacje na temat życia Tomasza Kammela. Znany prezenter od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską, a jego kariera w TVP zaczęła się kilkanaście lat temu.

Tomasz Kammel jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, dzięki czemu zyskał sympatię wielu widzów. Dobrze dogaduje się także ze swoimi kolegami i koleżankami po fachu oraz z szefostwem. Ludzie go lubią, dlatego pojawia się on jako prowadzący w wielu programach i na wielu imprezach.

Wygląda na to, że dzięki prowadzeniu dodatkowych imprez Tomasz Kammel może dorobić sobie naprawdę spore sumy. Okazało się nawet, że jego zarobki przekraczają pensję prezesa TVP- Jacka Kurskiego.

Kosmiczne zarobki Tomasza Kammela

Tomasz Kammel chętnie podejmuje się prowadzenia prywatnych imprez, podobnie jak większość polskich gwiazd. Szczególnie opłacalne jest prowadzenie indywidualnych koncertów lub wydarzeń.

W ostatnim czasie Tomasz Kammel był gospodarzem imprezy polonijnej w jednej z instytucji finansowych w Stanach Zjednoczonych. Zleceniodawca zasponsorował jego podróż w obie strony oraz hotel.

Ponadto Tomasz Kammel otrzymał ogromne pieniądze – 40 tys. zł. Wszystko po to, by pojawił się na imprezie na 30 minut. Jednak nie tylko pensja Tomasza Kammela może być zaskakująca.

Tomasz Kammel wybrał się na spacer w zaskakującym stroju

Jak donosi Fakt.pl w ostatnim czasie popularny prezenter wybrał się do kliniki medycznej w centrum Warszawy. Nic w tym nadzwyczajnego, jednak strój, który wybrał mężczyzna był dość zabawny.

Prezenter spacerował w… krótkich spodenkach. Zresztą nie ma co się dziwić, gdyż tegoroczna zima zrobiła nam psikusa. Mamy środek zimy, a aura jest zdecydowanie wiosenna.

Polecamy także: ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ

Zobacz także: KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM