Dagmara Kaźmierska znana jest szerokiej widowni za sprawą programu "Królowe życia" emitowanego na kanale TTV. Występując tam zdążyła zebrać całkiem pokaźne grono fanów. Aktualnie profil gwiazdy obserwuje powyżej 800 tysięcy osób.

Niestety od pewnego czasu celebrytka mierzy się ze sporymi problemami, głównie zdrowotnymi. Póki co nie wiadomo, jak to wszystko się zakończy.

Dagmara Kaźmierska brała udział w poważnym wypadku

W ubiegłym roku Dagmara Kaźmierska doznała poważnego wypadku samochodowego, w którym była kierowcą. Bardzo szybko przewieziono ją do szpitala, gdzie okazało sie, że gwiazda ma połamane obie nogi.

Przez pewien okres czasu lekarze nie byli pewni, czy "Królowa życia" wróci do pełni zdrowia. Wiele fanów zaczęło się wtedy martwić o jej dalsze losy i karierę.

W jednym z wywiadów Dagmara stwierdziła, że pierwsze decyzje lekarskie nie zawsze są słuszne. Według niej hospitalizcja w pierwszych tygodniach po wypadku mogła niekorzystnie wpłynąć na jej zdrowie.

Gwiazda ma wyznaczony termin operacji

Na szczęście ostatecznie Dagmara Kaźmierska zdecydowała się zmienić lekarza i podjęła intensywne zabiegi rehabilitacyjne, które pomogły jej wrócić do sprawności.

O kulach przyszła nawet na premierę najnhttps://zycie.news/rozrywka/15290-piotr-fronczewski-przeszedl-pilna-operacje-choroba-daje-mu-sie-we-znakiowszego filmu Patryka Vegi "Bad Boy". W udzielanym wywiadze odniosła się do aktualnego stanu zdrowia.

Na razie lewa noga zrobiona przez doktora z powodzeniem. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca. Myślę, że wszystko będzie dobrze
- zdradziła podczas rozmowy.

Mimo, że "Królowa życia" jest przez cały czas pozytywnie nastawiona, to jej rodzina i fani bardzo się zmartwili. Wszystko dlatego, że Dagmara Kaźmierska wciąż ma problemy po pierwszej operacji.

Doskonale zdają sobie sprawę, że czeka ją jeszcze kolejna trudna operacja. Jak wiadomo, tego typu zabiegi zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem.

Mamy nadzieję, że operacja, która odbędzie się w marcu w pełni się powiedzie i już wkrótce gwiazda będzie mogła wrócić na plan programu "Królowe życia".

Może zainteresuje Cię to: DAGMARA KAŹMIERSKA UDOSTĘPNIŁA NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIE. FANI MARTWIĄ SIĘ O STAN CELEBRYTKI

Zobacz także: KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM

Portal "Życie" informował o: PIOTR FRONCZEWSKI PRZESZEDŁ PILNĄ OPERACJĘ. CHOROBA DAJE MU SIĘ WE ZNAKI