Dominika Gwit jest lubiana za swoją szczerość, otwartość i pozytywne podejście do świata. Zyskała sympatię także jako aktorka – dobrze radzi sobie w rolach i zwykle wciela się w pozytywnych bohaterów.

Internauci interesują się jej sylwetką – był czas, gdy bardzo mocno i szybko schudła. Okazało się jednak, że stało się tak kosztem sporych wyrzeczeń, a dieta, którą stosowała, nie była zdrowa.

Po jakimś czasie aktorkę dopadł efekt jo-jo i wróciła do poprzedniej sylwetki. Złośliwi wytykali jej fakt, że zdążyła napisać już książkę o zmianie stylu życia.

Jednak gwiazda wyjaśniła, że woli i akceptuje siebie taką, jaka jest – nie dążącą za wszelką cenę za obecnymi kanonami piękna, bo najważniejsze jest, by dobrze czuć się we własnym ciele.

Dominika Gwit sporo schudła

Niegdyś, w 2014 roku, udało jej się zrzucić 50 kilogramów. Ujawniła wtedy, że ze względu na problemy zdrowotne – zespół metaboliczny oraz insulinooporność – utrzymanie tamtej wagi było dla niej niezwykle trudne.

- Tak - jestem gruba, tak - jestem szczęśliwa, tak - mam do tego prawo, tak - będę o tym mówić głośno! Nie - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, nie - nie promuję otyłości!

- Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie oznacza to, że jestem gorsza.

- Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana. Żyję i uwielbiam to moje życie – wyjaśniła szczerze.

Przez długi czas jej sylwetka nie zmieniała się, jednak teraz, po najnowszym zdjęciu aktorki, jej fani byli zaskoczeni. Dominika Gwit naprawdę sporo schudła!

Aktorka pozuje do zdjęcia z filiżanką kawy. Ma na sobie spodnie w groszki, jasną bluzkę i czerwoną marynarkę. Wygląda promiennie, a na jej twarzy maluje się szeroki uśmiech.

Fani są oczarowani nowym zdjęciem Dominiki Gwit. Trzeba przyznać, że gwiazda rzeczywiście zeszczuplała, a czerwony to zdecydowanie jej kolor!

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAZIMIERSKA UDOSTĘPNIŁA NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIE. FANI MARTWIĄ SIĘ O STAN CELEBRYTKI

Jak informował portal Życie: HUBERT URBAŃSKI CAŁKOWICIE ZMIENIŁ WIZERUNEK. CZY MA PROBLEMY ZDROWOTNE

Portal Życie pisał również o… TESTAMENT KSIĘŻNEJ DIANY. NIEZNANE FAKTY UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE PO WIELU LATACH