Martyna Wojciechowska bardzo pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Właśnie dlatego jej fani nie znają zbyt wiele szczegółów dotyczących jej codzienności.

Jednak odkąd wiadomo, że Martyna Wojciechowska jest w związku, obserwatorzy podróżniczki są ciekawi, jak układa jej się z partnerem. Główny zainteresowany, Przemysław Kossakowski, sam nieco opowiedział o ich relacji.

Jaka jest Martyna Wojciechowska w życiu codziennym?

Przemysław Kossakowski jest partnerem Martyny Wojciechowskiej już od dwóch lat. Ich pierwszym publicznym wyjściem było pojawienie się na Balu TVN-u w 2018 roku.

Od tego czasu nie ukrywają, że spędzają razem większość czasu. Na początku fani byli sceptycznie nastawieni do tej relacji, jednak, jak widać, łączące ich pasje i dbanie o prywatność to w ich przypadku recepta na udany związek.

Przemysław Kossakowski opowiedział co nieco na temat ich codziennego życia. Podkreślił, że tylko dla niej przeniósł się do Warszawy – zaznaczył, że nie czuje się dobrze w miastach, jednak czego się nie robi dla miłości?

Dodaje także, że to Martyna Wojciechowska jest kobietą, która go zmieniła.

- Uspokoiła mnie. Oczywiście ja nie wiedziałem, że byłem niespokojny, bo przecież trudno powiedzieć „niespokojny” o człowieku, który rok mieszka sam w lesie, gdzie każdy dzień jest podobny do poprzedniego – wyznaje Kossakowski.

Widać, że mężczyzna jest w nią wpatrzony – według jego słów jest idealną partnerką i kobietą!

- Martyna nie jest osobą, która stara się mnie dociąć do swoich wyobrażeń, jest lojalna, ja staram się jej nie zawieść i chyba mi to wychodzi, więc jest nam razem dobrze – ujawnił.

Wygląda na to, że para świetnie się dobrała. Przemysław Kossakowski nie szczędzi Martynie Wojciechowskiej komplementów.

Życzymy im jak najwięcej szczęścia oraz tego, by zawsze tak świetnie się dogadywali!

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA KACZOROWSKA NA CELOWNIKU. FANI ZARZUCAJĄ JEJ, ŻE NIE POTRAFI ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM

Jak informował portal Życie: TOMASZ STOCKINGER WYLĄDOWAŁ W SZPITALU. AKTOR MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM

Portal Życie pisał również o… KINGA RUSIN BAWIŁA SIĘ Z ADELE, RIHANNĄ, BEYONCÉ I KARDASHIANKAMI. PREZENTERKA TRAFIŁA NA PRYWATNĄ IMPREZĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH GWIAZD