Sławomir chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. W mediach społecznościowych pokazuje zarówno kulisy pracy, jak i prywatne smaczki. Celebryta często pozuje do zdjęć ze swoją ukochaną Kajrą, która zawsze towarzyszy mu na scenie.

Nie da się ukryć, że żona Sławomira ma wielki talent muzyczny. Teraz okazuje się, że to nie jedyna rzecz, jakiej można jej pozazdrościć. Jej najnowsze zdjęcia rozpalają do czerwoności!

Sławomir udał się na wakacje z żoną

Ubiegły rok Sławomira i jego żony z pewnością zaliczyć można było do udanych. Para rozwijała się zawodowo, regularnie koncertowała i udzielała wywiadów, a co więcej często pojawiali się na salonach i występowali w telewizji.

Po tak pracowitym roku, Sławomir i Kajra z pewnością zasłużyli na wakacje. Nie mówiąc nic nikomu wybrali się w podróż. Mimo, że oboje są przez cały czas aktywni w mediach społecznościowych, to nagle całkowicie zamilkli na aż trzy tygodnie.

Żona Sławomira wygląda jak prawdziwa bogini!

W ciągu tego czasu Sławomir i Kajra podzielili sie z fanami zaledwie jednym zdjęciem. Zostało opublikowane na Instagramie celebrytki. Choć sceneria wyglądała zachwycająco, to nie wynika z niego, gdzie para spędza wakacje.

Na wakacyjnych zdjęciach Kajra zapozowała w bikini. Jej zdjęcia powalają na kolana! Wokalistka wygląda na nich jak prawdziwa bogini. Takiej sylwetki może pozazdrościć niejedna fanka.

Gorące zdjęcia gwiazdy wywołały ogromne zainteresowanie. Wiele osób komplementowało jej pięknie wdzięki w komentarzach.

Przepięknie Pani wygląda
- czytamy.

Ślicznotka
- komplementuje fan.

Mega sexy, oby więcej takich zdjęć
- dodaje kolejny.

Jest Pani atrakcyjną i pełną uroku kobietą
- wyznaje jeszcze inny.

Zobacz także: ŻONA SŁAWOMIRA W OSTRYCH SŁOWACH O WYSTĘPIE JEDNEGO Z KOLEGÓW PO FACHU. "NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DOBRĄ MUZYKĄ"

Może zainteresuje Cię to: W NOWYM TELEDYSKU SŁAWOMIRA, JEGO ŻONA KUSI SWOIMI WDZIĘKAMI. SPÓJRZCIE TYLKO NA TE KSZTAŁTY

Portal "Życie" informował o: FILM O KRÓLU DISCO POLO JUŻ GOTOWY. OBEJRZAŁ GO SAM ZENEK MARTYNIUK. PODZIELIŁ SIĘ WRAŻENIAMI Z SEANSU