Sławomir i Kajra zyskali sympatię Polaków tworząc rytmiczną piosenkę "Miłość, miłość w Zakopanem". Od tego czasu para często pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju.

Muzycznego małżeństwa nie mogło również zabraknąć na organizowanym przez TVP "Sylwestrze Marzeń". Niestety, plany prezesa Kurskiego popsuł Sławomir, który tegorocznego Sylwestra postanowił spędzić z Polsatem.

Artysta tłumaczył swoją decyzję tym, iż rok wcześniej wystepował w Zakopanem, dlatego ostatni dzień 2019 roku postanowił spędzić w innym mieście. Padło na Katowice, gdzie razem z żoną, rozgrzewali do czerwoności polską publiczność.

Kajra nieprzychylnie ocenia muzykę jednego z kolegów po fachu

Ostatnio para udzieliła wywiadu na temat koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". W trakcie rozmowy z ust Kajry padły niepochebne opinie na temat występu Miłego Pana ( Piotra Kołaczyńskiego), autora takich hitów jak "Małolatki", czy "Królowa".

Małżonka Sławomira negatywnie oceniła show Kołaczyńskiego. Gwiazda stwierdziła, że dziwi ją popularność tej piosenki. Jej zdaniem utwór jest po prostu "przegięciem" i traci dobry wyraz humorystycznej muzyki disco polo.

Kajra w swojej wypowiedzi nie żałowała ostrych słów i dobitnych porównań:

"W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z pato-influencerami, pato-streamingiem, ale także pato-polo, które nie ma nic wspólnego z dobrą muzyką. Ze Sławomirem staramy się tworzyć treści humorystyczne, ale niektórzy wokaliści po prostu przeginają. Takie występy i promowanie patologii to jest skandal. Oczywiście, że seks z nieletnimi jest niedozwolony i nikt nie powinien udawać, że to jest ok. To ciekawy temat, który trzeba nagłaśniać, bo nie każdy zdaje sobie sprawę z zagrożenia."

Słów Kajry nie skomentował Sławomir. Dotychczas do niepochlebnej oceny nie odniósł się również autor, kontrowersyjnego zdaniem Kajry, hitu "Małolatki".

Nie mamy wątpliwości, że takie słowa mogły obrazić Kołaczyńskiego, ale czy rzeczywiście wypowiedź Kajry może być uzasadniona? W końcu w muzyce disco - wolno wszystko.

Przypomnij sobie o: ZENEK MARTYNIUK TO PRAWDZIWY GWIAZDOR. PIOSENKARZ DOROBIŁ SIĘ MILIONÓW, NIE TYLKO NA KONCIE

Jak informował portal "Życie": WIŚNIEWSKI UJAWNIŁ POUFNE ROZMOWY Z JEDNĄ ZE STACJI. BYŁ BARDZO ZDENERWOWANY. CO SIĘ STAŁO

Portal "Życie" pisał również: ALE NUMER, NOWY AKTOR ZASTĄPI ARTURA ŻMIJEWSKIEGO W "OJCU MATEUSZU". KTO TO BĘDZIE I CZY WIDZOWIE SĄ GOTOWI NA ZMIANĘ