Co kryje się za zniknięciem Sławomira Zapały znanego jako „Sławomir”? Od pewnego czasu nie ma artysty w mediach społecznościowych. Instagram muzyka milczy. Fani nie otrzymują kolejnych dawek informacji o życiu popularnego twórcy „miłości w Zakopanem”. Okazuje się, że w najbliższym czasie nie będzie również koncertował. Nie ma nic zaplanowanego, podaje portal se.pl. Co się wydarzyło w życiu artysty?

Po tym, jak fani otrzymali od Sławomira życzenia noworoczne. Słuch po nim zaginął. Jak podaje portal se.pl, muzyk postanowił wyjechać z Polski bez przekazania wcześniejszych informacji swoim fanom. Śledzący jego karierę obawiają się, że może dojść do powtórzenia sytuacji sprzed roku, kiedy to zdecydował się na, sporą, bo trwającą miesiąc przerwę w karierze. Wówczas para muzyków wraz ze swoim synem postanowiła wyjechać w poszukiwaniu słońca do ciepłych krajów. Wówczas usłyszeliśmy zapowiedź Kajry, że do lutego będą poza zasięgiem telefonów, poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych.

Jak czytamy na portalu se.pl, para artystów nie ma zaplanowanych koncertów, co pojawiło się na stronie internetowej Sławomira.

Bazując na zdjęciu, jakie pojawiło się na profilu społecznościowym artystki, para wybrała egzotyczny kierunek na tegoroczne wakacje. Zdjęcie pokazuje spacerującego syna pary muzyków po moście w dżungli.

Warto sobie przypomnieć: ŻONA SŁAWOMIRA W OSTRYCH SŁOWACH O WYSTĘPIE JEDNEGOZ KOLEGÓW PO FACHU. NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DOBRĄ MUZYKĄ

Portal "Życie" pisał: SŁAWOMIR ŚWIERZYŃSKI ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA. JAK TERAZ WYGLĄDA WOKALISTA ZESPOŁU BAYER FULL

Portal "Życie" pisał również o: KLIENCI ROBIĄ ZAPASY MIĘSA. WSZYSTKO PRZEZ WZROST CEN W SKLEPACH. MOŻNA SIĘ NIEŹLE ZDZIWIĆ